hilmisol
hilmisag
hilmiust
Selçuk YAVUZ
Selçuk YAVUZ
İşte AK Parti'nin Kağıthane Belediye Başkan Adayı
11 Aralık 2013 Çarşamba / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin İstanbul’da en güçlü olduğu İlçelerden Kağıthane’de 2009 Yerel Seçimleri’nde oy oranı %43.1’di. Bu durum daha da yükselişe geçerek 12 Haziran 2011 Genel Seçimleri’nde % 55’e çıktı ve bu dönemde yapılan kamuoyu anketlerinde % 55-60 aralığında seyrediyor.

Bu gerçekten büyük başarı, bu başarının mimarları Yerel hizmetler ölçeğinde Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve ekibi, teşkilat çalışmaları anlamında ise İlçe Başkanı Sami İlhan ve ekibi olduğu kanaatindeyim. Çok güzel bir dayanışma ve koordineli çalışma yapısı kendini her daim göstermekte bu İlçe’de.

Kağıthane’de 10 yıldır gece-gündüz koşturan ve Kağıthane’yi ve Kağıthane’lileri hakkettiği güzelliklere kavuşturmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Fazlı Kılıç’a, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın güveni ve desteği tam.

Kağıthane’de daha yapılacak çok büyük işlere imza atılacağı için en ufak bir zaman kaybına tahammül yok. Bu durumda AK Parti Genel Merkezinin bir an evvel yeni dönemde de Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ın adaylığını ilan edip sırada bekleyen hizmetlerin jet hızıyla Kağıthane İlçesi’ne kazandırılması geciktirilmemelidir.

Bulunduğumuz zaman dilimi en çok birlik, beraberlik ve uhuvvettin zirvede olması gereken anlardır. Burada çantada keklik gözüken bir İlçe görüntüsü var ama Fazlı Kılıç ismiyle devam edilmediği takdirde burada en az % 15 oy kaybı olur ve bu durum da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı oylarına da en az % 5 eksi olarak yansır.

 İstanbul’da % 10 fark var ve bu fark kritik eşikte.

Kağıthane’de yapılacak hata İstanbul’u büyük bir risk altına sokmak anlamına gelir.

Kağıthane’de hizmetler konuşulmalı, büyük dönüşümler her daim dillendirilmeli. Son seçimdeki % 12 oy artışı konuşulmalı, tüm anketlerde sürekli oyunu en çok artıran Türkiye geneli ilk 5’de olan Kağıthane zihinlere nakşedilmeli.

Makam odasının 24 saat izlenebildiği, telefonlarına kendisi bakıp İlçe halkının dertleriyle her zaman dertlenen Belediye Başkanı, Yerel hizmetlerin olmazsa olmaz unsurlarının tamamında, özellikle de Kentsel Dönüşümde tarih yazılan projelerle Kağıthane’yi tekrar Sosyo-Kültürel dengelere uygun, modern ve güvenilir bir şekilde inşa etmesi Kağıthane’de uzun yıllar boyunca konuşulmuş olacak.

Tarihi Eser Restorasyonları, Şehir Müzesi, Spor alanlarındaki büyük hizmetler, Denizsuyu projesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem’in büyük gayretleriyle İlçe’ye kazandırılan Milli Arşiv Sitesi, Kağıthane’nin en büyük ihtiyaç duyduğu kültürel faaliyetlerde özellikle ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza yönelik yapılan faaliyetler, ülke çapında takdire şayan dönüşümlere ve diğer İlçe'lere örnek oldu.

Yeni dönemde özellikle bu ilçe eğitim üssü görevi de üstlenecek, açılan ve açılacak üniversitelerle yetişen nesil yerinde eğitimle büyük işlere vesile olacak.

Kağıthane önceden fabrikalar, çarpık yapılaşmalar, kötü görüntüler şehri olarak anılırdı ancak günümüzde bunun tam aksine büyük bir pozitif dönüşümle fabrikaların kaldırıldığı, eski binaların ve çarpık yapılaşmaların ortadan kaldırıldığı, modern, sosyal donatı alanlarının İlçe'nin her mahallesinde yer aldığı, internet erişimli ve güvenlik kameralı herkesin huzurla gezip dolaşabildiği yüzlerce parkların oluşturulduğu, Sadabad’ın eski ihtişamına geri döndüğü sandalların Sadabad Camiinin önünden Haliç’e yelken açtığı, metro ağlarının tam hız İlçe'nin dört bir yanını çepeçevre sardığı bir güzel şehir haline geldi.

Yapılanları anlatmak her halde en az 50 köşe yazısına sığmaz.

Ankara Genel Merkez’den aldığımız son bilgilerde Aralık 20-25’i gibi Kağıthane’nin 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde aday olarak tekrar Fazlı Kılıç ismini göstereceği kesinleşti.

Bu seçimde Fazlı Kılıç ve ekibi % 60 oy bandını yakalamak için büyük çaba sarfedecek ve kendisine güvenenleri ve Kağıthane halkını büyük sevince boğacaktır.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
       
Mustafa KAHRAMAN 19 Ocak 2014
Fazlı KILIÇ yeniden Aday Gösterilirse Ben İlk Defa AKPARTİ ye Oy Vereceğim.. VESSELAM.
selin yamaç 15 Ocak 2014
fazlı kılıç aday olursa benim oyumu asla alamaz.
HAKAN KOÇAK 15 Ocak 2014
Kesinlikle Sayın başkanımız,ın yanındayız bütün gücümüzle her şeyimizle destekleyeceğiz.Tekrar hoşgeldin diyoruz başkanım .saygılarımla
irfan çağlayan 13 Ocak 2014
hizmetleri ile kağıthaneyi yeniden yaratttılar ve halende devam etmekte yalnız vatandaşa tapu konusunda yardımcı olunmuyor fiyatlar yüksek 12 taksit kim alabilir vatandaş bide onun yeri burya kaymış senin yerin 2 metre öbür tarafta buna bi çözüm bulunmalı vede fiyatlar düşürülmeli gelişen kağıthane için FAZLI başkanla yola devam
mehmet ozan 5 Ocak 2014
FAZLI KILIÇ bu kagithaneye hizmetlerini hepimiz biliyoruz ve takdir ediyoruz
fatime yaşaroğlu 12 Aralık 2013
Kağıthane de hızlı değişim tüm zamanlarda ve sıcaklığıyla seri şekilde devam ediyor.Tabi ki bunda Sayın Fazlı Kılıç Beyefendinin ,ekibinin ve çalışma arkadaşlarının büyük emeği,katkısı,çabası,özverisi ,azmi,isteği ve güveni var.Kendilerine sonsuz teşekkür ederim.Gerek yakından izleyerek,gerek yerine gelerek yakından takip ederek çalışmaları hakkıyla yapmaları ve seri çalışmalarıyla güven verdikleri içinde sonsuz teşekkürler.Ayrıca kendine yakın olsun olmasın verdiği cep telefonuyla kendine ulaşan partili olsun yada olmasın herkese verdiği hizmetle takdiri hak eden Başkanımızın kazanmasını canı gönülden arzu eder umutla beklerim.Başarılarının devamlı olmasını temenni edrim.
İLKER AKKOYUNLU 12 Aralık 2013
gençliğe hizmet eden,genç nesilleride kazanır gelecek seçimleride.
cevat akın gültepe ist 12 Aralık 2013
tek başkan fazlı kılıc
fazlı kılıc başımızın tacı allah eksik etmesin 12 Aralık 2013
kağıthanenin en çok çalışan tek lideri
Aziz pelit 12 Aralık 2013
Fazlı beyden bir kağıthaneli olarak çook memnunum, gerek insanlığı, gerekse yaptığı hizmetler bu dönemde de Fazlı KILIÇ'a oylar dedirtiyor...Allah yolunu açık etsin; 'yar ve yardımcısı olsun'...