Selçuk YAVUZ
Selçuk YAVUZ
İşte AK Parti'nin Çekmeköy Belediye Başkan Adayı
22 Ekim 2018 Pazartesi / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
MART-2019 Yerel Seçim çalışmaları tüm siyasi partilerde anket ve aday belirleme aşamasında.
 
İstanbul'da Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan adaylıklarında büyük sürprizlerle karşılaşacağız.
 
Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul'da 14, Adalet ve Kalkınma Partisi de 25 İlçe Belediye başkanlığı'na sahip.
 
Bazı İlçelerde ön plana çıkan bu iki siyasi parti için de adayları ve sonuçları anlamında çok önemli. 
 
Gösterilecek İlçe Belediye Başkan adayları İlçesinde olduğu kadar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için de hayati.
 
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı anketlerinde iki parti için de iş ortada.
 
AK Parti ve CHP aday belirlemede hata veya hatalar yaparsa İstanbul aynı paralellikte sonuçlanır.
 
Adalet ve kalkınma Partisi elindeki 25 İlçeyi oy oranlarını artırarak tekrar almakla birlikte 5-6 İlçeyi daha almak istiyor.
 
AK Parti mevcut Belediye Başkanlarının en az 15'ini değiştirecek, yeni İsimler aday gösterilecek. 
 
Mevcut Belediye Başkanlarından devam edeceği kişileri de anketlerdeki verileri, halk memnuniyetini göz önüne alarak tekrar aday yapacak.
 
Şu anda yapılan memnuniyet anketlerinde % 55-60 aralığında halk desteği alan ve bu oranlarda oy alacağı beklenmekte olan isim İstanbul'un yeni İlçelerinden Çekmeköy'ün Belediye Başkanı Ahmet Poyraz.
 
Ahmet Poyraz başarılı bir politikacı ve iş adamı olarak 2009 yılına kadar önemli çalışmalara imza atmış bir isim.
 
Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz 2009 yılından itibaren iki dönemdir çok başarılı bir tablo ortaya koyarak burada Başkanlığı sürdürmekte.
 
İlk aday olduğu 2009 yerel Seçimlerinde oy oranı %43.3 iken 2014 Yerel Seçimlerinde oyunu artırarak %48.6 gibi neredeyse iki seçmenden birinin oyunu alarak tekrar Çekmeköy halkı tarafından Belediye Başkanı seçildi.
 
Yerel Seçimlerde mevcut Belediye Başkanının bir sonraki seçiminde oyunu artırarak tekrar seçilmesi büyük başarı olarak görülür.
 
Yeni İlçe olmasına rağmen yaptığı büyük projelerle ve halkın tüm sorunlarıyla ilgilenmesiyle gönülleri feth eden Başkan Ahmet Poyraz MART-2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti tarafından tekrar aday gösterilecek.
 
Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ın MART-2019 seçimlerinde %55-60 bandında bir oy alarak kritik eşikte olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine de büyük katkı sağlayacak.
 
Nüfusu hızla artan Çekmeköy'de yapılacak çok fazlaca proje olacak. 
 
Bu projelerin en az bir dönem daha mevcut Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ile icraata geçirilip sadece Türkiye'de değil uluslararası arenada da kendinden çokça konuşturması beklenmekte.
 
İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni
 

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
       
Mikail bilen 24 Ekim 2018
İnsaf insaf insaf artik rantcilik bitsin çocuğunuzu okula kayid etmeye gütürdügün zaman bile okul müdürü milyetcilik ediyor mili eğitime gidiyorsun ayni ilçe partiye gidiyorsun ayni beledeyiyeye gidiyorsun ayni biz bu partiye üye oduğumuz zaman para veripte üye olduk malesef miletin halinden anlıyan yok bizde hesabımızı Allah cc havale etmişiz bizimde yaklaşık 100 fazla oyumuz var biz bir şeyde istemiyoruz hizmet malesef yandaşlarina sadece hizmet var bütün mileti küstüryorlar
Arif kutay 23 Ekim 2018
Hayır sanki sancaktepe belediye başkanindan söz eder gibi yazmışsiniz.Belediye başkanını halktan vatandaştan çok mütaitler tanıyor.bu ara doğa parklarında halkın içinde geziyor.
Hüseyin yavuz 22 Ekim 2018
Hayırlısı neyse o olsun lakin artık şu belediyeler çifte standart uygulamasın mütahitin gücü var bina yapar 5 kat aynı imarlı yerde ahmet amcaya 2 kat mahallelerde yeşil alanlara parklara nerede bu ayrılan yerler aydınlar mahallesi gülçin sokakta çocuk parkı var güya 2 salıncak bir dadtiravalli soğukpınarda ehiyi bir park var dedik ağız diş sağlığını yerleştirdiler biraz yer ayırın bu çocuklara asvalttan çıkıp çimene azda olsa doğaya dokunsunlar ben kalkıp burdan samandıra meydana gidiyordum akşamları orayada metro durağı yapıyorlarmış hep parklardan bahçelerden alın sakın para ödeyip istimlak yapmayın birde kaldırım işkali çıktı adam mütahit yıkıyor binayı yenisini yaparken çevre duvarını kaldırımı işgal edip yapıyor nerde bu zabıtalar görmüyormu bende ak partiye oy vermiş biri olarak biraz gezince hollanda almanya belçika italya israil bosna moskova son bir yıl içinde çok zayıfız anladım çıkıp hiç bir siyasetci demesin avrupa bizi kıskanıyor bence belediye başkanlarımız amsterdamda bisiklet yolu kaldırım nasıl olur italyada yeşil alanlara nasıl değer verilir gidip bir görüp gezsinler belediyeci gözüyle harfiyat arabası nasıl trafiğe çıkar yollar nasıl korunur bir görsünler sonra gelip şile yolunda harfiyat kamyonundan dökülen molozların pisliğin şehire verdiği zararı tozu çamuru riski belki anlarlar
Şükran Nişancı 22 Ekim 2018
Sayın Ahmet Poyraz başkanımıza Çekmeköye verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederiz .2019 Mart yerel seçimlerini tekrar kazanmasını inşaAllah yüce Rabbim den niyaz ederim. Desteklerimiz ve dualarımız sayın başkanımız Ahmet Poyraz'a
smzerca 22 Ekim 2018
Hayırlı olsun ne diyelim akp hep destek tam destek
şükrü Türkeş 22 Ekim 2018
anketi nerde yapmışlar. benim kapımı çalmayan adama oy moy yok .8 oyum var poyraz a oy yok ...
Hüseyin Demiral 22 Ekim 2018
Kimin olması çok önemli değil bizim 1950 den bu yana belli oyumuz fakat ne yazıkki bizim oy verdiğimiz kişiler seçim sabahından sonra bizi insan yerine koymuyor bu bir fırsatc ılık deyilde ne sayın başkan bizide tanıyor elinde ve imkanı olmasına rağmen bizi atlattı atlatıyor 32 yıldır burada ikamet etmekteyim ne olur bir zahmet olmazsa bizim seviyenize inin şu maduriyetimizi giderin
Çok merak ediyorum bu anketin kimler ile yapıldığını bir akp li olarak oyumu asla Ahmet poyraza vermem
Halid eyyüp çelik 22 Ekim 2018
Anteki çekmeköyün köylerindede yapım