Selçuk YAVUZ
Selçuk YAVUZ
İşte AK Parti'nin Muhtemel Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı
12 Ekim 2018 Cuma / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
Bayrampaşa İlçesi İstanbul'un huzurlu, renkli ve göçmen nüfusun ağırlıklı olduğu bir yer. 
 
MART-2019 Yerel Seçim çalışmaları burada da maksimum haraketlilikte.
 
Adalet ve Kalkınma Partisi Bayrampaşa İlçe'sinde yoğun anket yaptırmakta.
 
Bölge halkının kimi Belediye Başkan Adayı olarak ve akabinde Belediye Başkanı olarak görmek istediğine yoğunlaşıldı.
 
AK Parti'nin işinin çok zor olduğu ve asla çantada keklik olarak görmemsi gereken bir İlçe Bayrampaşa.
 
Özellikle gerçekleşecek ittifaklarda dengeler ve denklemler çok farklı sonuçlanabilir ve AK Parti elinde olan bu İlçe'de Belediye Başkanlığını kaybedebilir. Bu İlçe'yi kaybetmesi durumunda bıçak sırtı pozisyonunda bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına da bu paralel de eksi tesir eder, riski artırır.
 
Yaptığım tüm analizlerde Bayrampaşa halkının isteklerini özetlersek;
 
Bayrampaşa halkı yerli ve göçmen bir ismi istiyor, aksi durumda MART-2019 seçimlerinde çok sert bir karşılık verir.
 
Yapılan anketlere gelecek olursak; Çok değerli ve önemli isimlerin aday adayı olduğu Bayrampaşa'da yapılan birebir ve interaktif tüm anketlerde Hasan Türksel ismi çıkıyor.
 
Adalet ve Kalkınma Partisi Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı olarak Hasan Türksel'i gösterdiğinde tarihinde almadığı oyu alır ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı oylamasında da en az % 1-2 artı kazandırır.
Hasan Türksel 50 yıllık Bayrampaşa'lı ve göçmen.
 
AK Parti bu İlçe'de en ufak bir riske girmemeli, şunun adamı bunun ahbabı gibi seçeneklere asla ve asla girmemelidir.
 
Hasan Türksel, Birleşmiş Milletler nezdinde kurulan ve uluslararası mahkemelere bakan Tahkim Kurulu´nun Hakimi ve Türkiye Danışmanı. Hasan Türksel, Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa´da uzun yıllar Belediye Müdürlükleri ve Belediye Başkan danışmanlığı ve yardımcılığı görevlerini başarıyla ifa etti. Hasan Türksel ayrıca 3 Milyon sevdalısı olan Türkiye'nin en büyük Sivil Toplu Hareketi Fikr-i Asım'ın Genel Başkanı.
 
AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı olarak Hasan Türksel ismini açıkladığı andan itibaren Türkiye ve Dünya'nın dört bir tarafında teşkilat yapılanması yaygın olan Fikr-i Asım hareketi mensupları Bayrampaşa'yı AK Parti Teşkilatlarıyla beraber karış karış dolaşıp herkes kendi hemşehrilerine İlçe'de Hasan Türksel'i yine Büyükşehirde de AK Parti'nin adayını desteklemelerini sağladığında ortaya muhteşem ötesi bir tablo çıkar ve AK Parti Bayrampaşa'da tarihindeki en büyük oyu alır.
 
AK Parti Bayrampaşa Belediye başkan Adayı olarak masada Hasan Türksel ismine yoğunlaşmış durumda.
 
 
İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni
 

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.