hilmisol
hilmisag
hilmiust
Nilgün MEŞE
Nilgün MEŞE
Türkiye çok daha güçlü bir kimlik kazanacak
26 Mayıs 2017 Cuma / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 998 gün aradan sonra yeniden AK Parti Genel Başkanı olması Türkiye’de yeni bir dönemin başlangıcı olacak ’Olağanüstü kongremiz geçmiş kongrelerimiz gibi yine büyük bir coşku içinde gerçekleşti.

Türkiye’nin dört bir yanından AK Parti’ye gönül veren on binler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden genel başkan seçildiği tarihi güne şahitlik etmek için Ankara’ya akın etti.

Yaşanan büyük coşku salona sığmadı.

Aziz Milletimizin de desteğiyle bu büyük hasret artık son buldu.

AK Parti 3’üncü Büyük Olağanüstü Kongresi sonuçlarının ülkemizin ve milletimizin yeniden yükselişine vesile olacağına inancımız tamdır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yeni atılım dönemi başlıyor.

Türkiye demokrasi ve özgürlükler alanında daha da gelişerek, ülkemiz her alanda büyük değişim ve reformlarla daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir.

Cumhurbaşkanımızın dediği gibi milletimizle birlikte artık ihya ve inşa dönemindeyiz.

Cumhurbaşkanı'nın partisinin başına dönmesini sembolik bir hamle gibi görenler yanılıyor.

AK Parti hükümetleri, şimdiye kadar güçlü ve etkili parti tabanı üzerinde hedeflerine ve kitlelere ulaştılar. Partiyi ve teşkilatları yeni sisteme göre düzenleme gereği ile kabinedeki revizyonu birlikte okumak ve iyi hareket etmek gerek.

Teşkilat iyi çalışmazsa, teşkilat halkın nabzını doğru yansıtmazsa, teşkilat geniş kitleleri ikna edemezse, kırmızı plakaların rüzgârı ile seçim kazanmanın mümkün olmadığını, AK Parti yakın tarihindeki seçimlerde tecrübe etti zaten.

Cumhurbaşkanımızın partisini iyi gözlemleyip devamlı hiç durmaksızın aktif bir şekilde bütün programlara katılarak neyin nerde doğru nerde yanlış yapıldığını bilerek harekete geçmesi kongredede hiç çekinmeden dile getirdi, önemli olan alınan karar ve o alınan karardan çıkmamak.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.