Necati KARAGÖZ
Necati KARAGÖZ
CHP'li Arkadaşlara Sesleniyorum..
7 Temmuz 2017 Cuma / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar

Chp yönetiminin oluşturduğu algının  arkasına takılıp giden arkadaşlara seslenmek istiyorum. Güçlü ve onurlu bir ülke hayal ediyorsanız, özgür ve tam bağımsızlıktan yana iseniz, çocuklarınıza huzurla yaşayacakları bir ülke bırakmak istiyorsanız, bırakın bu millet işine gücüne baksın.

Chp'nin önde gelenlerine bakmayın, onların tuzu kuru, onlar nimetlerin kendilerine hazırlanıp sunulmasına alışmışlar. Çalışmadan, emek etmeden kazanıp iyi bir hayat sürebiliyorlar. Oysa bu zor hayat şartlarında yurdum insanı ne çileler çekiyor evine ekmek götürebilmek için. Doğru çalışan işadamı, esnafı zor dönderiyor çarkı.

Son zamanlarda bir gün geçmedi atraksiyon olmadan, stres olmadan, yazık bu millete bırakın insanlar işine gücüne baksın.

1980 olaylarını hatırlayın: Kim kazandı solcular mı? Sağcılar mı? Tabii ki hayır.

Dolayısıyla son zamanlarda Chp yönetimi üst üste aldığı başarısız sonuçların hazım sorununu yaşıyor.

Bu devlet hepimizin ve hepimiz aynı gemideyiz.

Bu ülkenin sorunları var. Elbette herşey iyi gitmiyor. Ama siz de bir sade vatandaş olarak bu sorunların çözümünü ‘dış güçler gelsin Türkiyeye müdahale etsin daha iyi olsun’ da görmüyorsunuzdur.

Tarihte çok örnekleri oldu. Türk insanı her zaman kendi göbeğini kendisi keser. Birilerinin Üç günlük makam sevdası uğruna tüm geleceğimiz feda olmasın. Sizden sonra gelen nesiller sizden hesap sorar olmasın.

Bu ülke vatandaşları herkesin görüşüne saygılıdır. Muhafazakar veya milliyetçi kesimlerin veya merkez sağ veya liberal düşünenlerin, ülkesini seven sosyal demokrat çizgide olan veya milli duruş sergileyen bir sol zihniyet ile bir sorunu olacağını sanmıyorum. Sorun marjinal gruplar .

Ancak; siz üçbeş kişi fazla görünelim şeklinde düşünüp marjinal gruplarla düşüp kalkar olduğunuzda bu telafisi çok zor toplumsal yaralara yol açar.

Chp'li her arkadaşa FETÖ sempatizanı demek büyük haksızlık olur. Batı Medeniyetinin FETÖ deşifre olduktan sonra hazırdaki en organize muhalif grup olarak CHP yönetimini kullanmaya çalışması hiçbirimizi şaşırtmaz sanırım.

Chp tabanındaki vatandaşlarımızın bu ülkenin ve bu toprakların bu kadar ucuz olmadığını ve ne fedakarlıklarla vatan haline geldiğini en iyi bilen kesim olması gerekmez mi?

Dolayısıyla,

Bu ülkenin ihtiyacı olan sükunettir.

Bu ülkenin ihtiyacı ekonomik hayatın hızlı bir şekilde toparlanacağı ortamın oluşmasıdır.

Bu ülkenin ihtiyacı olan 'yıkılmadık ayaktayız' haykırışını tüm dünyaya duyurmaktır.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.