hilmisol
hilmisag
hilmiust
Milletvekili Mustafa YEL
Milletvekili Mustafa YEL
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Tekirdağ´a geliyor
2 Mart 2017 Perşembe / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
4 Mart 2017 Cumartesi günü Tekirdağ´a gelecek olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın toplu açılış ve temel atma töreninde Tekirdağlı hemşerilerimize hitap edecektir.
 
Referandum tarihinin açıklanmasından sonra ilk ziyaretlerinden birini Tekirdağ’a yapacak olan Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a tüm yurtta olduğu gibi Tekirdağ'da da büyük bir sevgi ve hürmet besliyoruz.
 
Tekirdağ’da kendisini en iyi şekilde ağırlayacağız.
 
İl'imizde temel atma ve toplu açılış yapacak olan Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan'ın, 4 Mart 2017 Cumartesi günü saat 15:00'de Tekirdağ Valiliği önündeki Meydanda düzenleyeceği mitinge tüm Tekirdağ’lı vatandaşlarımızı davet ediyorum.
 
Cumhurbaşkanımızın Tekirdağ’a karşı olan bu ilgisini, teveccühünü, avantaja dönüştürebilmemiz için bizim ve hepimizin çok güzel bir şekilde miting meydanını büyük bir sıcaklıkla, büyük bir çoşku ve güzellikle Reis-i Cumhurumuzu bağrımıza basmamız gerekiyor.
 
Tekirdağ’ımız bunu her zaman yapmıştır, her mitingde yapmıştır.
 
Bu açılış programında da meydanları hıncahınç dolduracağına inancım tamdır.
 
Sayın Cumhurbaşkanımız bu ziyaretinde Tekirdağ ve ilçelerimizde yapımı tamamlanan projelerin toplu açılışını gerçekleştirecek ve 16 Nisan'da yapılacak Anayasa Değişikliği Referandumu ile ilgili Tekirdağ'lılara seslenecektir.
 
Cumhurbaşkanımızın liderliğinde büyük Türkiye için bizlerde milletvekilleri olarak çalışmalarımızın hedeflerini yükselterek hizmet vermeye çalışıyoruz.
 
Bizler Cumhurbaşkanımızın önderliğinde vatandaşımıza hizmet çıtasını yükselterek devam edeceğiz.
 
Bu yüzden16 Nisan tarihi çok önemli tarih.
 
16 Nisan'da da inşallah bu ülkenin istikrara kavuşması, Türkiye'nin güçlenmesi için Tekirdağ’ımız sandığa gidip güçlü bir şekilde 'evet' diyecektir.
 
İnşallah Ülke genelinde de yüzde 60’ın üzerinde 'evet' ile bu işi başarırsak Ülkemizin önünde kimse duramayacaktır.
 
Mustafa YEL
Tekirdağ Milletvekili
AK Parti MKYK Üyesi
İçişleri Komisyonu Üyesi
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
       
Yazarın Diğer Yazıları