Muharrem KAŞITOĞLU
Muharrem KAŞITOĞLU
Muharrem KAŞITOĞLU yazılarıyla NAME HABER'de...
11 Ağustos 2017 Cuma / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
Türkiye siyasetinin marka isimlerinden Muharrem KAŞITOĞLU Beyefendi köşe yazıları ile önümüzdeki haftadan itibaren NAME HABER'de siz değerli okurları ile buluşacak ve haftalık yazılarını yazmaya başlayacaktır.
 
Kendilerine NAME HABER ailesine hoşgeldin diyor ve başarılarının devamını diliyoruz...
 
Muharrem KAŞITOĞLU Kimdir?
 
1973 Kastamonu doğumlu olup, 1976 yılından itibaren Beykoz'da ikamet etmektedir.
 
AK Parti Beykoz Teşkilatı'nın kurucularından olan Muharrem Kaşıtoğlu, çeşitli kademelerinde görev almış ve son olarak tanıtım ve medyadan sorumlu ilçe başkan yardımcılığı görevini yürütmüştür.
 
İlk ve ortaokulu Beykoz'da, lise öğrenimini ise Haydarpaşa Teknik Lisesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde lisans, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 'İstanbul Araştırmaları' Bölümünde yüksek lisans eğitimi aldı.
 
Beykozlu Kastamonulular Derneği'nin kurucu Başkanı olan Muharrem Kaşıtoğlu, halen Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği Başkanlığı, Yayıncılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, İstanbul Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkan Vekilliği, Kastamonu Çalışma Grubu Başkan Vekilliği, Beykoz kent Konseyi Başkanlığı, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediye Spor Kulüp Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.
 
60'lar Hikaye -70'ler Terane - 80'ler Şahane, Edebiyatımızda Beykoz ve Beykozlu Edebiyatçılar, Yazmış Bulunduk, isimleri ile yayınlanmış üç kitabı vardır.
 
Evli ve üç çocuk babası olan Muharrem Kaşıtoğlu, 2009-2014 döneminde yürüttüğü Beykoz ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeliği görevine, 30 Mart 2014'te tekrar seçilmiştir.

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.