Milletvekili Mustafa YEL
Milletvekili Mustafa YEL
Müreffeh bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz
31 Aralık 2020 Perşembe / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
Ülkemiz ve milletimiz açısından çok önemli gelişmelerin yaşandığı 2020 yılını acı ve tatlı olayları ile arkada bırakıp yeni bir yıla başlamanın sevinç ve hüznünü bir arada yaşıyoruz. 2020 yılı bizlere çok büyük olarak atfedilen devletlerin bir virüs karşısında nasıl güçsüz kaldıklarını gösterdi. Biz ise Türkiye Cumhuriyeti devleti olarak zor zamanda yardımlaşmanın en büyük örneğini tüm Dünyaya gösterdik. Yapılan yatırımları eleştiren dar zihniyetlere AK Parti vizyonunun ne denli büyük olduğunu bir kez daha anlattık. 2021 yılına girerken güçlü ekonomisiyle 2023 hedefine hızla ilerleyen hükümetimiz tüm zorlu süreçlerde olduğu gibi bu süreçten de daha da güçlenerek çıkacaktır. 2021 yılı ülkemiz için yeni fırsatların yeni hizmetlerin yılı olacaktır.
 
Aziz milletimizden aldığımız güç ile bu yıl da, yarının huzurlu, güvenli, mutlu ve müreffeh Türkiye'sini meydana getirmek için hukuk devleti ilkesine bağlı kalarak, temel hak ve hürriyetleri kurumsallaştırıp, demokrasimizi güçlendirerek bütün gücümüzle çalışmayı ve büyük Türkiye yolunda ilerlemeyi sürdüreceğiz.
 
Ülkemizin Tekirdağ’ımızın kalkınma yolunda daima söz verdiğimiz gibi çalışmalarımıza  devam edeceğiz. Halkımızın hizmetkârları olan bizler bu memleketin derdiyle dertlenip sevinçleriyle mutlu oluyoruz. AK Parti'mizin her kadrosunda görev yapan arkadaşlarımızla yeni yılda da hizmet bayrağını elimizden geldiğince en ileri noktaya taşımanın gayreti içerisinde olacağız. AK Parti kadroları olarak milletimizle el ele gönül gönüle daha müreffeh bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz.
 
2020 Yılında; İlimizde sağlıktan, eğitim ve spora, tarım ve sanayiden turizme pek çok güzel gelişmeyi hep beraber yaşadık. Gerek kamu yatırımları gerekse ilimizin hedeflerine ulaşma düzeyi açısından başarılı bir yılı geride bıraktık. Gelecek kuşaklara güzel, temiz ve daha da gelişmiş bir Tekirdağ bırakmak hepimizin sorumluluğudur.
 
2021 Yılının Tekirdağ’ımıza, ülkemize ve tüm dünyaya barış, dostluk ve huzur getirmesi ümidiyle, 2020 yılında yaşanan olumsuzlukların ilimizde ve ülkemizde bir daha yaşanmamasını, yeni yılın tüm insanlığa huzur, mutluluk, güzellikler, sevgi ve barış getirmesini diliyor, başta Tekirdağlı hemşerilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımızın  yeni yılını tebrik ediyor, selamlarımı, saygılarımı sunuyorum.
 
 
25. 26 ve 27. Dönem Tekirdağ Milletvekili
AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi
TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi
NAME HABER Köşe Yazarı

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.