Milletvekili Mustafa YEL
Milletvekili Mustafa YEL
Hedeflere, millet olarak her zamankinden daha yakınız
10 Kasım 2018 Cumartesi / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
Vefatının 80. yıldönümünde, Kurtuluş Savaşımızın büyük komutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu, ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü  rahmetle, hürmetle, saygıyla yâd ediyoruz.
 
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve yol arkadaşlarının, işaret ettikleri, hayatları boyunca da ulaşmak için azimle mücadele verdikleri hedeflere, millet olarak her zamankinden daha yakınız.
 
Türkiye, istikrarla büyüyen ekonomisi, ileri standartlara ulaşan demokrasisi, içeride temin ettiği huzuru ve refahı, dışarda elde ettiği itibarıyla, hedeflerine doğru kararlı ve azimli bir şekilde ilerliyor.
 
Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizden devraldığımız mirası azimle taşımaya; gazi ve şehitlerimizin uğruna can verdikleri bu güzel vatanımızı daha da büyütmeye devam edeceğiz.
 
Milletimizle beraber, Cumhuriyetimize ve demokrasimize sahip çıkmaya ve onları yüceltmeye devam edeceğiz.
 
Türkiye Cumhuriyeti içeriden ve dışarıdan tüm engellemelere rağmen tek yürek halinde tarihi yükselişini sürdürdü ve sürdürmeye de devam edecektir.
 
Bu düşüncelerle, ebediyete uğurladığımız bu günde; büyük devlet adamı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakarca şehit olan kahramanlarımızı bir kez daha saygı, şükran ve rahmetle yad ediyorum.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.