Milletvekili Mustafa YEL
Milletvekili Mustafa YEL
Vatandaşlarımızı mutlu etmek en büyük görevimizdir
14 Mart 2018 Çarşamba / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
Sağlıklı hayat, insanların vazgeçemeyeceği temel bir haktır.
 
Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemini, nitelikli bir toplumun en önemli şartı olarak görmekteyiz.
 
Son 16 yılda Türkiye Sağlık Hizmetlerinde çağ atlamış ve tüm Dünya tarafından takdir edilmiş, bu alanda referans bir ülke olma yolunda vizyonu ile geleceğe hızla ilerlemektedir.
 
AK Parti İktidarı olarak, sağlık çalışanlarımızın milletimize en ideal sağlık hizmetini sunabilmesi için çalışmaya yoğun bir gayretle devam ediyoruz.
 
Cefakâr ve fedakâr sağlık çalışanlarımız her şeyin en iyisine layıktır.
 
Hem onları hem de onların hizmet verdiği vatandaşlarımızı mutlu etmek en büyük dileğimiz ve görevimizdir.
 
Sağlık hizmetlerinin yerine getirilmesini, sosyal devlet anlayışının vazgeçilmez unsurlarından biri olarak gören İktidarımız, bu amaçlara yönelik olarak koruyucu hekimliğin yaygınlaştırılmasından, anne ve çocuk sağlığının güçlendirilmesine, aile hekimliği sisteminin uygulamaya konmasından, metropollerde acil servis ünitelerinin kurulmasına, tüm ülkemizde yerel yönetimlerin sağlık altyapılarının güçlendirilmesine kadar birçok kritik noktada önemli başarılara ve cesur girişimlere imza atmıştır.
 
Ülke genelinde olduğu gibi Tekirdağ’ımızda da hastanelerimizin ve sağlık kuruluşlarımızın fiziki şartlarının iyileştirilmesi için büyük yatırımlar gerçekleştirilmiştir.
 
Ulaştığımız sağlık hizmet seviyesinde şüphesiz fedakâr ve iyi yetişmiş sağlık çalışanlarımızın da katkısı büyüktür.
 
Fedakârca çalışan ve sağlık alanında değerli katkıları bulunan bütün doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramlarını kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte nice sağlıklı, mutlu ve uzun yıllar geçirmelerini, emekli olanlara hayırlı, huzurlu ömürler, hayatlarını kaybeden tüm sağlık çalışanlarımıza da rahmet diliyorum.”
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.