clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
Metin KÜLÜNK
Metin KÜLÜNK
30 Ağustos, ortak varlık ve bekamızın bizzat milletin kendisi tarafından sigortalandığı görkemli bir mücadele ve destandır
30 Ağustos 2017 Çarşamba / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
Türk milletinin bağımsızlığına musallat olan emperyalist güçlerin stratejik bir hamleyle vatan topraklarından atıldığı yıldönümdeyiz.
 
Dumlupınar, sömürgeci heveslere karşı muhteşem bir inanmışlık, fedakarlık ve şaha kalkan eşsiz bir kahramanlıktır.
 
En zor şartlarda bile içindeki istikbal şuuruyla yeniden ayağa kalkabilmeyi başarabilmiş Türk milleti Dumlupınar’da yeniden dirilmiştir.
 
30 Ağustos, ortak varlık ve bekamızın bizzat milletin kendisi tarafından sigortalandığı görkemli bir mücadele ve destandır.
 
Cumhuriyetimizin kuruluş şifrelerinin yer aldığı 30 Ağustos ruhu, bağımsızlığımızı taşıyan fazilet ve hamiyet dolu milli yüreklerdir.
 
Muazzam bir erdem ve sağduyu ile kaderini kendi eline almayı bilen bu millet Anadolu’daki varlığını elbette ki sürdürecektir.
 
30 Ağustos vesilesiyle, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve şükranla yad ediyor ve Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.