clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
Metin KÜLÜNK
Metin KÜLÜNK
İşgal girişimiyle başaramadıklarını, yeni korku ve kaygı sarmalı içinde gerçekleştirmek isteyenlere karşı dikkatli olunmalıdır
29 Temmuz 2017 Cumartesi / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
1-Türkiye son dönemlerin en sinsi küresel saldırısı altında ve son bir yıldır sürekli iç savaş çığırtkanlığı yapılıyor.
 
2-Türkiye’deki milli iradeyi, milleti, demokrasiyi ve Erdoğan’ı hazmedemeyenler ne yazık ki hainliklerinde sınır tanımıyorlar.
 
3-Kadim bir imparatorluk geleneğinin temsilcisi Türkiye’yi bölgedeki çıkarları için engel görenler saldırganlıklarını artırmış durumdalar.
 
4-Güdümlü kurum raporları ya da demeçlerle askeri darbe ve iç savaş beklentisi yayanlar Türkiye’de çöken bir devlet hayali kuranlardır.
 
5-Ülkedeki güven ve istikrar ortamını hedef alan emperyalizmin ilk hedefi öncelikle ekonomi ve Türk ordusunu çok başlı hale getirmektir.
 
6-Bu manada 15 Temmuz sonrası dönem için tehlike henüz geçmiş değil, istiklal ve istikbal mücadelemiz devam ediyor.
 
7-Herkes bilmelidir ki; emperyalizmin hedef aldığı TSK’nin itibarının sarsılmasına ve tasfiyesine bu millet izin vermeyecektir.
 
8-Millet, TSK’nın mevcut hafızası, geleneği ve kültürü içerisinde makul ve güncel bir anlayışla gücünü daha da artıracağını düşünmektedir.
 
9-Millet, devlet içerisini sızmış sadece FETÖ değil, benzer oluşumlardan ayıklanıp liyakat temelli yeni bir sayfa açılacağına inanmaktadır.
 
10-Küresel saldırıların yoğunlaştığı ve devletin yeniden inşası sürecinde, tüm mekanizmaların çarpık düşüncelerden temizlenmesi elzemdir.
 
11-ABD-Türkiye ilişkilerinde bakış açısı kaynaklı ve bilgi eksikliği temelli suçlama ve saldırıların artırmasına fırsat verilmemelidir.
 
12-İşgal girişimiyle başaramadıklarını, yeni korku ve kaygı sarmalı içinde gerçekleştirmek isteyenlere karşı dikkatli olunmalıdır.
 
13-Ülke menfaati adına birbirine uzak kutupların birleşmesini ve vatan müdafaasının azmini kırmak isteyenler yaşananları anlamayanlardır.
 
14-5000 yıllık Türk Devlet Geleneği ve Devlet-i Ebed Müddet mücadelesini göz ardı eden emperyal akıl elbette ki kaybedecektir.
 
15-Kuşkunuz olmasın bu millet, 15 Temmuz’da aslına rücu eden ruha yakışır şekilde, birlik ve beraberliğiyle yarınlarına yürüyecektir.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.