clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
Metin KÜLÜNK
Metin KÜLÜNK
Türk ordusunu içerden ya da dışarıdan yıpratmaya, kullanmaya ve tasfiye etmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir
13 Temmuz 2017 Perşembe / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
1- Türk Milleti kadim kardeşliğimizi güçlendirerek yaşatacak ve hiç kimsenin birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasına fırsat vermeyecektir.
 
2- İhanet düşleyenler bilmelidir ki, kardeşlik çınarının kök saldığı bu topraklar, fitne tohumlarına asla bereket oluşturmayacaktır.
 
3- Şartlar ne olursa olsun, kimsenin hukukunu çiğnemeden kardeşliğimize, barışımıza ve gönül birliğimize sahip çıkmaya devam edeceğiz.
 
4- Bizler gönül bağlarımızı sağlam tuttukça ve aynı hedefe kilitlendikçe aşamayacağımız hiçbir engel ve hiçbir zorluk yoktur.
 
5- Bu millet sözü olan herkesle yürümeye hazırdır. Ancak kimsenin elinde silah olmayacak, gizli ajandayla bağımsızlığımıza göz dikmeyecektir.
 
6- Biz tek bir milletiz. Bizi şahadete yürüten bayrağımız tektir. Hilal bağımsızlığımızın ifadesi, yıldız şehitlerimizin ta kendisidir.
 
7- Hiç endişeniz olmasın, dışarıdan güdümlülerin toplum mühendisliği projelerini bu millet bozacak ve çabaları sonuçsuz kalacaktır.
 
8- Emin olun sözünü millete söyleyenlerle, içeriden ya da dışarıdan destek alarak düşünen ve hareket edenleri bu millet çok iyi görüyor.
 
9- Eski Türkiye refleksleriyle hareket edenler sırtını terör ve paralel yapıya verenler kaybetmişlerdir, kaybedeceklerdir, kaybolacaklardır.
 
10- Gerekli koşullarda Türkiye; ordusu, ekonomisi, teknolojisi, kültürel, insani ve siyasi gücü ile milli çıkarlarını koruyacak güçtedir.
 
11- Emperyalizmin Ortadoğu’daki sömürüsüne karşı engel gördüğü şanlı Türk askeri de kendi üzerine oynanan oyunları bozacak kararlılıktadır.
 
12- Son dönemlerdeki hain girişimlere karşı da en büyük görev ve sorumluluk TSK’mıza ve onun vatansever askerlerine düşmektedir.
 
13- Türk ordusunu içerden ya da dışarıdan yıpratmaya, kullanmaya ve tasfiye etmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir.
 
14- 15 Temmuz darbe girişimi, tüm milletimizle birlikte Türk Silahlı Kuvvetlerimize karşı da yapılmış bir ihanettir.
 
15- 15 Temmuz hain işgal girişiminden hareketle TSK’yı zan altında bırakacak ve zarar verecek hiçbir hareketi ve ithamı da kabul etmiyoruz.
 
16- Türkiye'nin demokrasiden, hukuk devletinden, temel hak ve özgürlüklerin güvence altında olduğu bir sistemden başka alternatifi yoktur.
 
17- Artık hiç kimsenin, hangi söylemle ve hangi amaçla olursa olsun, milletimize yeni bir bedel ödetmeye ve kan akıtmaya da hakkı yoktur.
 
18- Çok şükür Türkiye'nin sıkıntıya düşmesini, diz çökmesini ve yenilmesini bekleyenleri bugüne kadar sevindirmedik ve sevindirmeyeceğiz.
 
19- Bu millet en zor zamanlarda geleceğine sahip çıkmaya and içmiş olan ve asırlardır kutlu bir yolda yürüyen necip bir millettir.
 
20- Bizler barış ve adalete öncülük etmiş kadim bir medeniyetin mirasçıları olarak; hak, adalet, insan ve demokrasi demeye devam edeceğiz.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.