clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
Metin KÜLÜNK
Metin KÜLÜNK
Siyasetin FETÖ’den arınmasını AK Parti üzerinden yürütmeye çalışanlar şunu bilmelidir ki, bu mücadelenin merkez gücü AK Parti’dir
5 Temmuz 2017 Çarşamba / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
1-Birden fazla planı, küresel bilgi savaşı kabiliyeti ve dezenformasyonu çok iyi bilen FETÖ’yü unutturmak isteyenler, başaramayacaksınız.
 
2-15 Temmuz akşamı kim nerede durdu ise orada kalsın, kimin o gece nasıl tavır aldığını sokak gayet iyi biliyor.
 
3-15 Temmuz'dan sonra örgütü yeni öğrendim diyenler, 17-25 Aralık’tan sonra yaptıklarınızla yüzleşmelisiniz.
 
4-Hain 15 Temmuz darbe girişiminin başarısızlığından sonra ahkam kesenler, kurtarıcı rolüne bürünenler vicdanlarınız rahat mı?
 
5-Her kalıba ve zemine uyan, zahmette olmaya değil, rahmet kapmaya hevesli yelkenciler ve kriptolar, bu rüzgar sizi millete götürmez.
 
6-Algı operasyonlarına dikkat. FETÖ’dan dolayı kimse mağdur edilmemeli, mağduriyet üzerinden 15 Temmuz’da unutturulmaya çalışılmamalıdır.
 
7-Siyasetin FETÖ’den arınmasını AK Parti üzerinden yürütmeye çalışanlar şunu bilmelidir ki, bu mücadelenin merkez gücü AK Parti’dir.
 
8-Ne mutlu 15 Temmuz gecesi; kurşunlara, uçaklara ve tanklara karşı hesapsız göğsünü siper edenlere, milletin ve davasının adamı olanlara.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.