Kubilay AKTAŞ
Kubilay AKTAŞ
Doğum haritamı neden bilmeliyim?
17 Nisan 2020 Cuma / namehaber@namehaber.com - Tüm Yazılar
"İlm-i Nücum (Astroloji); kendimizi tanıma, anlama ve kendi üzerimizde çalışma adına çok önemli bir ilim. Aslı Marifetullahtır. Allah'ın kozmik, semavat aleminde de işleyen yasalarını okuyup, bunların arz ve beden üzerine etkilerini okuma sanatıdır.
 
Nasıl ki DNA'mız üzerindeki şifrelerden, genetik kod ve sembolik harflerden, sağlığımıza ve fiziksel yapımıza ait veriler, genetik bilimi tarafından izn-i ilahi ile tespit edilebiliyorsa; aynen bunun gibi, doğum haritamızdaki gezegen, takımyıldızlar ve açılar üzerinden de ruhsal-zihinsel ve karmik potansiyellerimizi görebilmemiz, bu yola 'öz-ben'i merkez alan kamil projeye ulaşabilmemiz mümkündür.
 
Doğum haritamız ruhsal DNA'mızdır. Tüm baskın ve eksik esmalarımızı ve bunları nasıl aktive edip, nasıl dengeleyebileceğimizin bilgilerini doğum haritamızda görebiliriz.
İnsanın doğum anı; hayatının bütün potansiyel bilgisini bünyesinde barındırır. Tohumun içinde ağaca ve meyveye ait işaretler vardır. "
 
KÜRELERİN MÜZİĞİ/KUBİLAY AKTAŞ
 
Doğum Haritanı bilmek; 
 
Önce Marifetullah'a, ordan da Muhabbetullah'a varmak istiyorsan,
En derindeki potansiyelini öğrenip, kendinle tanışmak istiyorsan,
Gizli kalmış, sıkışmış yetilerini keşfetmek ve hayatında aktive etmek istiyorsan,
Doğduğun andan itibaren alışık olduğun için; farketmediğin gölge-karanlık yönlerini farkedip, hayra dönüştürmek istiyorsan,
Tekrar tekrar aynı yerden imtihan oluyor ve nedenini bir türlü anlayamadıysan,
Kısır döngüde sıkıştığını düşünüyor ve "ne yaparsam yapayım, bir türlü olmuyor" diyorsan,
İlişkilerin bir türlü istediğin gibi olmuyor ve sorunun ne olduğunu anlayamıyorsan,
Annenle, babanla, eşinle, çocuğunla, kardeşinle, arkadaşınla ilişkilerinde sorun varsa bunu bir türlü aşamıyorsan ve altta yatan sebebi öğrenmek istiyorsan...
Bunlar ve benzerleri gibi soruların varsa, anlamak, öğrenmek, bilmek ve dönüştürmek istiyorsan,
Ve aslında en derinde "Öz"ünü yaşamak istiyor ve bunu nasıl yapacağını bilmiyorsan, Doğum haritanı öğrenmelisin.
Öğrenmelisin ki, neyin neden olduğunu anlayasın. Her ne olursa olsun kabul etmek dönüşümün başlangıcıdır. Kabul etmek içinse önce, bilmek gerekir...
 
KUBİLAY AKTAŞ - NAME HABER
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.