Dr.Osman ARIKAN
Dr.Osman ARIKAN
Artık yeter
25 Nisan 2020 Cumartesi / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
Allah aşkına siz kimin aklı ile hareket ediyorsunuz... Genetiğiniz mi bozuk yoksa Covit-19 'dan daha sinsi bir virüs sizin kişiliğinizi mi bozdu..Bu soruları kimlere sorduğumu, muhatabımızın  kimler olduğunu malum sizler biliyorsunuz...
 
Bu ülkenin milliyetçi, muhafazakar, sosyal demokrat, inançlı,  inançsız, oruçlu, oruçsuz tüm hekimleri ve sağlık çalışanları tek vücut olmuş ülkemizin geleceği ve milletimizin sağlığı ve huzuru için canlarından, kazançlarından ve sağlıklarından vazgeçmiş halleri ile orjini ve tedavisi kesin belli olmayan bir musibet ile  mücadele vermekte iken üzerlerinde insanların bir saatte bile sıkıntıya girecekleri koruyucu kıyafetler, maskeler, siperlikler ile günlerdir çalışan sürekli dezenfektan kullanımları ile cilt deformasyonları gelişen, dezenfektanların  irite edici kokularından nefesleri daralan, haftalardır çocuklarını özlemle göremeyen, otellerde kalarak yaşam konforlarından vazgeçen ve hatta Covit-19 vakalarını tedavi ederken kontamine olarak hastalanan ve hatta hayatlarını kaybeden meslektaşlarımızı görmeyen gözlere,  duymayan kulaklara katılaşmış şeytani kalplere ve vatan sevgisi ile idrak etmeyen kişiliklerine yazıklar olsun...
 
İnsanlar eleştiri yapar ama sonrasında makul ve mantıklı önerilerde de bulunabilir..Sizler gaddarca bilimsel dayanağı olmayan eleştiriler yapıyorsunuz ama ülke menfaatine bir çivi çaktığınızı görmedik...Bu günlerde Allah'ın izni ile geçecek ama insanların ve kurumların  bu zor günlerdeki tavırları ve üslupları unutulmayacaktır..
 
Başta bir bekim olan Sağlık Bakanımız Dr.Fahrettin Koca nezdinde tüm hekimlerimizi ve Sağlık çalışanlarımızı  ve  İçişleri Bakanımız nezdinde  Emniyet ve Güvenlik Güçlerimizi gösterdikleri üstün gayretlerden dolayı tebrik ediyor şükranlarımı ifade ediyorum..
 
Dr. OSMAN ARIKAN - NAME HABER
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.