hilmisol
hilmisag
hilmiust
Dr. Hüseyin Kami BÜYÜKÖZER
Dr. Hüseyin Kami BÜYÜKÖZER
15 Temmuz 2016 bizim için bir milat oldu
20 Temmuz 2017 Perşembe / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
SEN KİMİN ASKERİSİN? 
 
Allah(cc) buyurdu : “Onlar hileye başvurdular, Allah da onların tuzağını boşa çıkardı. Allah hileleri boşa çıkaranların en hayırlısıdır.” (Âli İmran, 54). 
 
PARALEL MÜSLÜMANLIK HAREKETİNİ MİLLETİMİZ GERİ PÜSKÜRTTÜ!
 
 Her dönemde ülkemiz üzerinde bir hançer gibi sallandırılan darbe ve darbecileri milletimiz 15 Temmuz gecesi bir daha çıkmamak üzere toprağın derinliklerine gömmüştür. Bu gecenin sabahı milletimizin ve mazlumların bayramı olmuştur. 15 Temmuz darbe kalkışmasından sonra milletçe şahlanışımız büyük bir heyecanla devam etti. Bir yıl geçmesine rağmen bu hain girişimi planlayanları, sözde askerlerini, figüranlarını o günden itibaren kesinlikle unutmadık. Böyle bir hareketin bir daha oluşmaması için milletçe çaba gösterdik.Göstermeye devam edeceğiz. 
 
Sen kimin askerisin arkadaş? Bu soruyu sormak artık abes oldu.Son oynamak istediğin oyunu o kadar açık oynadın ki her şeyin ile sen kimin askeri olduğunu açık seçik ortaya koydun. Sen arkadaş ! Her şeyinle Amerika’nın askeri olduğunu ispat ettin. 80 İhtilali’nden önce CIA’nin ortadoğu ajanları gizli bir rapor göndermişlerdi ABD’deki efendilerine. Ortadoğu’da Türkiye’nin başını çektiği radikal İslami harekete sakın doğrudan müdahale etmeye kalkmayın sonuç alamazsınız.Bunun yerine ‘’Paralel Müslümanlık Hareketi’’ başlatın.İşte sen bu projenin ürünü olarak piyasaya çıktın. 
 
Milletimizin Yanındayız 
 
Bu ayaklanmayı tertip ederek vatana ve millete ihanet eden bu zavallıları bir kez daha şiddetle kınıyoruz.Bu yolda şehit olmuş kardeşlerimize rahmet diliyor,gazilerimize geçmiş olsun diyor sağlık ve selamette olmalarını temenni ediyoruz. 
 
GİMDES ve DÜNYA HELAL VAKFI Grubu olarak her türlü önlemin alınmasında devletimizin yanında olacağımızı beyan ediyoruz.Bu vesile ile tüm üyelerimizi devletimizin, milletimizin yanında olmaya davet ediyoruz.Biz yine devletimizin yanındayız, milletimizle birlikte bu yıl da 15 Temmuz’da yine meydanlardaydık.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.