Doç. Dr. Ali AKBEN
Doç. Dr. Ali AKBEN
Suç duyurusu
3 Şubat 2021 Çarşamba / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
Tezatlarla iç içe yaşamanın zorluğunu bizzat yaşamış ve sıkıntılarını yıllardır özümsemeye çalışan bir hekim olarak bende suç duyursunda bulunarak savcılarımızı göreve davet ediyorum.
 
Neyin suçu bu diyenleriniz olacak elbette.
 
Suç ve suçlu ararsak ülkemiz belkide  bu konuda dünyada  ilk sıralarda yer alır. Haini ve hadimi bol bol olmasınada bu kadarda savrulmaya pes doğrusu diyeceğim.
 
Allah aşkına neyi paylaşamıyoruz?
 
Bidon kafanın dümen suyuna girerek  durumdan vazife çıkarıcı yerli azgın azınlığın gezi ve kaz kafalı kalıntılarına öncülük yapan malum zihniyetin siyasi ayağı son birkaç aydır zırva üstüne zırvalarla işi öyle bir yere kadar getirdi ki,  kaygılanmamak bu nasıl bir savrulma böyle dememek mümkün değil.
 
Birinin zırvaları bitmeden diğeri başlıyor zırvalamaya.
 
Güvendiğiniz dağlara çoktandır düşen karları görmüyorsunuz bari milletimizin nezdinde rezil rüsvay olduğunuzu görün ve  susun artık.
 
Sususn ki, en azından millet rahat bir nefes alsın.
 
Nedir bu kepazelik yahu.
 
Ülkemiz insanını yıllardır bölüp parçalayarak düşmanlarımızın işini kolaylaştırdığınız günler geçeli çok oldu. Millet hem devletine sahip çıkıyor hemde sizin gerçek niyetinizi bildiği içinde size bırakın güvenmeyi günahını bile teslim etmekten imtina ediyor.
 
Milletin yakasından elinizi çekin.
 
Hergün bir zırva.
 
Din düşmanlığı iliklerinize işlemiş.
 
Dün başörtüsü ile mücadelede ön safta çarpışanlarınız bugün devletimizin bürokratlarına askerine polisine hakimine hekimine,  şimdi de  valisine kaymakamına kafayı  takmış. Devlete hizmet edenlerin topuna birden militan diyecek kadarda seviye düşmüş.
 
Allah aşkına bu millete, militan kelimesinde aklına ilk gelen nedir diye sorsan PKK der. Gavurların üç dört kelimeden türetilmiş diğer memleket düşmanlarını tanımlarkende yine militan kelimesini kullanır.
 
Efendim militan kelimesinin anlamı şudur budur gibi topu taca atan açıklamalar yerine halkımızın ortak paydasındaki anlamına göre düştüğün gayya kuyusundan çıkmak için yeterli olmasa da bir özür dileyerek çıkmaya çalışsan ne olur?
 
Dilini eşşek arısımı sokar.
 
Yaşım ve mesleğim gereği çok sayıda vali kaymakam ve bürokrat tanımışlığım var. FETÖ den iltisaklı birkaç tanesi dışında diğer hiçbir tanesinin bırakın militanlığı hafif meşrebli olanına dahi rastalamadım.
 
Milletimizi daha fazla bölmeyin lutfen.
 
Millet aş derdinde , devletimiz ise  çare ve çözüm üretmede bugüne kadar ipe un serenlerini ayıklayarak bu zor günlerin acısını ızdırabını paylaşacak paydaşları bulma derdinde.
 
Devletini ve milletini seven bir vatandaş olarak savcılarımıza suç duyurusunu sadece bu aymazlar için değil,  boğaziçi gibi güzide gözbebeğimiz bir üniversitemizde dinime ve kutsalıma tasallut eden insan diyemeyeceğim yaratıklar içinde suç duyurusunda bulunuyorum.
 
Milletin yakasından sıyrılın. 
 
Bu ülkeden size ekmek çıkmaz. 
 
Çıksa çıksa osmanlı tokadı çıkar ki,bu tokatı yiyenlerin uzun süre kendine gelemediği tarihi vesikalarda mevcut.
 
Pandeminin ilk günlerinde ülkeyi  tamamen kapatın bir ay içerisnde herşey düzelir diyebilecek kadar akıl yoksunu bu güruh şimdilerde alttan alta yeter artık diyerek yine yeni  başka bir oyun peşinde.
 
Aşı krizinden de umutları kesilince yeni umutları pandeminin ülkemizi yakıp  yıkması üzerinden umut tacirliğine soyunanlar çoğalıyor.
 
Tek dertleri var.
 
Cumhurbaşkanının gitmesi.
 
Bu sapık düşünce için kendi ölümlerini bile göze alarak her türlü pespayeliğe hazır olan bu güruha şükür ki, Rabbim fırsat vermiyor.
 
Yerel seçimlerde PKK nın desteği sayesinde başarılı oldukları illerimizin hali pür melali ortada.
 
Yolsuzluk edebiyatı ile her şeyi daha güzel yapacaklarını vaad eden patates ve soğan karaborsacıları şimdi  bırakın yolsuzluk dosyası çıkarmayı , kendileri bir bir yolsuzluk dosyaları yüzlerine okunarak derdest ediliyor.
 
Sabrın sonunun selamet olduğunu bir kez daha yaşayarak görüyoruz ve daha çok ucubelerde göreceğiz inşaallah.
 
Sarı gavurun jandarmalığında mazlumların yaşaması zor olsada imkansız değildi. Bidon kafa kendi iç derdine düşmese idi mazlum dünyaya ölümlerden ölüm beğendirecekti ama şükür kendi can derdinde artık.
 
Eller yaya giderken bizler aya doğru gidiyoruz.
 
Görene körene.
 
Bugünlük de bu kadar.
 
Kalın sağlıcakla.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.