Doç. Dr. Ali AKBEN
Doç. Dr. Ali AKBEN
Darbe Tamtamcıları
24 Şubat 2020 Pazartesi / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar

İkide bir  gündeme gelmese olmaz. Haini hadimi bol , coğrafi konumu cezbedici ve kökleri de çok ama çok derinlerde olunca milletimizin birlik ve bütünlüğünü bozucu odaklar devamlı    7/24  mesai yapıyor.

Çok şükür eski Türkiye’de yaşamıyoruz. Dipçik travmalarına maruzda kalmıyoruz. Ancak huylu huyundan vaz geçmediği için algı tüccarları ülkemizde pazar buluyor ki, ikide bir satışa geçip rüyasında darı görenleri umutlandırıyor.

Daha çok umutlanırlar. Ancak ülkemiz çoktan bu girdaptan  çıktı. Böyle bir hezayana ise  gelecekleri varsa görecekleri de var diyerek sadece gülerek ve acıyarak bakıyor. Rüyasında darı görenlerde böyle inadım inat ile rüyalarına devam ederlerse  açlıktan bir bir telef olmaya ve sonunda da yok olmaya mahkumlar.

İçerden dışardan yıpratılma ve yıpratma harekatından sonuç bekleyen işbirlikçi hain ve alçak güruhun bu hevesi elbette yok olmayacak. Ancak milletini ve devletini sevenler birlik ve bütünlük içerisinde olmaya devam ederek Reisine sahip çıkıp tek yumruk olmayı becerebilirlerse darbe marbe bize sökmez.

Geçen hafta da kısmen bahsetmiştim. Mangalda kül bırakmayan, yapılan hizmetlere kör ve  sağır  geniş bir kitlenin olması,  nankörlükleri  nedeni ile duygu ve düşünce zaafına uğradığı için şeşi beş görmeler ve aynaya bakma özürlülükleri nedeni ile kendine batmış olan mertekten bihaber  bu güruh bendenizi ciddi olarak kaygılandırıyor.

Bir kısmı siyaseten dışa itildiğinden diğer kısmi kin ve garazın beyinleri sulandırmasından yada başka bir çok sebep öne sürülerek pirelerin deve olarak pazarlanması ve pazarlamacıların  bu durumu iyi satış tekniği ile piyasada tedavülde tutmaları iç ve dış mihrakların ağzını sulandırarak geviş getirmelerine sebep olsa da karınlarının doyuramamakta. Bu durum bendenizi hem umutlandırıyor hem de sevindiriyor.

Suçlu ayağa kalk komutuna muhatap olanlar maalesef suçlu arama ve tarama faaliyeti içerisine girip en son sıraya kendisini koymak gibi büyük bir yanılgının içinde olduklarını da fark etmeden karanlıkta Reisin gözündeki çer çöpü  aramakla meşgul. Yalan dolan pazarında ticaret yapan cambazların soysuz medyayı kullanarak gözlerimizin içine bakarak bu işleri yürütebilmesini de anlamakta zorlanıyorum.

Aklıma sık gelen bir gerçekliği bu günlerde sık tekrar ederek paylaşmamın başlıca sebebi de bu olsa gerek.

Yaşanmış bir hadise aktaracağım. Cami hocasının çalınan keçisini mal bulmuş mağribici malum  zihniyet derhal değerlendirip haber değeri olacak şekilde sütunlarında şöyle kullanmıştı. ”Filan caminin hocası keçi çaldı.”

Savrulmanın açısına bakarmısınız. Tam 180 derece. Bu gerici köhne kafa maalesef bugünde aynen var. Sadece linç korkusu ile kendini frenleyerek durumdan vazife çıkarmak için fırsat kolluyor.

Bu azgın güruhun eline Allah fırsat vermesin. Yapabileceklerinin ölçüsü  yok. Yapılanları etrafımızı taradığımızda görmek için sadece bakmak yeterli. Bakar kör değilsek Amerika Rusya Avrupa fark etmiyor. Etraf hain ve alçak dolu. İçeriden bakarsak durum yine değişmiyor. Etraf satılmış köpek dolu.

Kendimize gelelim. Bir günde ülkemizi paçavraya çevirmeye niyetli gürüh çok iştahlı. Önce memleketimizi sonrada kendilerini alçaklar pazarında  satmaya hazırlar. Yeter ki ,Reis gitsin ci bu güruha aman dikkat.

Suriye meselesi üzerinden; Amerika Avrupa ve Nato kaynaklı yardım ve destek çağrılarına çok şükür karnımız tok. Gavurdan dost olmayacağını son yıllardaki dünya zindelerinin çok yüzlü münafık tutum ve davranışları sayesinde tüm vatandaşlarımız öğrendi ve  Bosna savaşındaki Nato gücünün katlettiği masum Müslümanları unutmadı. Suretlerine değil sîretlerine bakma feraseti gösterenler olmak dileği ile .

Şehidlerimiz var.

Değerli dostlar memleketimizin her karış toprağını kutsal kanları ile sulayan tüm şehitlerimize Rabbim rahmeti ile muamele  eylesin. Gazilerimize ve ülkemizin birlik ve bütünlüğü için çalışan tüm hadimlere  hayırlı ömürler  diliyorum.Hain ve münafıkları kahhar ismi şerifi hürmetine kahru perişan eyle ALLAHIM.

 Amin.

Doç.Dr.ALİ AKBEN - NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.