Av.Şengül KARSLI
Av.Şengül KARSLI
Av.Şengül KARSLI yazılarıyla NAME HABER'de...
20 Eylül 2021 Pazartesi / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
 
Şengül Karslı; avukat, uzlaşmacı, eğitimci, konkordato komiseri ve uzman arabulucu mesleklerini ifa etmektedir. 
 
Hukuk eğitiminin yanı sıra enerji arabuluculuğu, tahkim, psikoloji ve politik psikoloji alanlarında eğitimler almıştır.
 
Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde ve Polis Akademisinde öğretim görevlisi olarak da görev yapan Şengül Karslı, halihazırda çeşitli üniversitelerde arabuluculukta uzmanlık eğitimleri vermektedir. 
 
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı SHÇEK Toplum merkezlerinde gönüllü çalışmalar da bulunmuş olmasinin yanı sıra Hukukçular Derneği Genel Başkan Yardımcılığı, Yeryüzü Avukatları Derneği YK üyeliği, Uluslararası Hakların Korunması ve Eğitim Derneği, Uluslararası Göç ve Mülteciler Derneği gibi birçok sivil toplum kuruluşlarında görev almış olup halen Hukukun Üstünlüğü Platformu Başkanı ve 2. nolu Baro kurucular kurulu üyesi ve kurucu yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. 
 
24 Şubat 2021’de gerçekleştirilen 7. Olağan İl Kongresi’nde İl Yönetim Kurulu’na seçilen Şengül Karslı, Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.