hilmisol
hilmisag
hilmiust
Av.Fatma Benli YALÇIN
Av.Fatma Benli YALÇIN
Bizlere bıraktığınız miras, asla unutulmayacak
14 Temmuz 2017 Cuma / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar

15 Temmuz gecesi, sessiz şehitlerimizin sesi anlatacak yaşananları, kulak verin gökyüzüne, yüreklerinizi açın semaya ki gelen sesleri duyabilesiniz.

Onlar bize başımız dik olarak yaşayabileceğimiz bir ülke bıraktılar. 15 Temmuz 2016’da milli iradeye, ülkemizin geleceğine sahip çıkan şehitlerimiz, huzurlu uyusunlar. Onlar herkesin içinden bir parça, herkesin geleceğinde bir umut oldular.

15 yaşından 67 yaşına kadar olan şehitlerimiz sizler de bilin ki; sizin o gece sahip çıktığınız milletimizin geleceğini,  geride kalanlar olarak daha da ileriye taşımak için canla başla çalışmaktayız. Gözünüz arkada kalmasın sakın, gösterdiğiniz destansı kahramanlık her zaman yüreğimizde.

 15 Temmuz’un bin yılı aşkın varlığını sürdüren siyasi tarihimizde, verdiğimiz mücadelenin nişanesi olduğunun, bu milletin her ferdinde Çanakkale ruhunun halen canlılığını koruduğunun ispatı olduğunun bilincindeyiz. 

Biz, F16’lar göklerdeyken uçağa binebilen Cumhurbaşkanımız, hainlerin tanklarının karşısına çıkan milletimiz gibi tek millet, tek devlet, tek vatanda ve tek bayrak altında ülkemiz için mücadele etmeye devam edeceğiz. Bizlere bıraktığınız miras, asla unutulmayacak.

15 Temmuz’da sokaklarda kahramanca mücadele veren, hainlere karşı başımızı dik, alnımızı açık kılan milletimize teşekkür ediyorum. Yıl dönümünü yaşadığımız bu günde şehitlerimizi,  hainlerin tankları altına ezilen otomobilden yaralı çıkarılan 8 yaşındaki çocuklarımızdan, sırtında halen kurşun parçasıyla yaşayan 70 yaşındaki dedelerimize kadar tüm gazilerimize sevgi, minnet ve saygılarımı sunuyorum.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
       
cihanduren 14 Temmuz 2017
bence sayın fatma benlı hanımefendı günümüzün nene hatun vasfında bır şahsıyettır cihan düren