cihangilsag
cihanhisag
cihangirust
24.25. ve 26.Dönem Milletvekili Metin KÜLÜNK
24.25. ve 26.Dönem Milletvekili Metin KÜLÜNK
Ne pahasına olursa olsun Devletimizin yanında durmaya devam edeceğiz
5 Nisan 2021 Pazartesi / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
Değerli dostlar, son bir yıldır salgınla mücadele adı altında Devletleri belli kararlar almaya zorlayan DSÖ destekli kürsel dalga ile tanıştık.
 
Ölüm oranının düşüklüğüne rağmen kürsel ölçekte dayatılan orantısız tedbirler ve çelişkili beyanlar insanlığı sorgulamaya sevk etmiştir.
 
Halk sağlığımızın korunması için alınan tüm tedbirleri vatandaşımız desteklemekte ve Devletimizin yanında durmaktadır.
 
Vatandaşımıza samimiyet ve sağduyusu için müteşekkiriz.
 
Ancak küresel güç odaklarının pandemi üzerinden tüm insanlığı ve ulusları hedef aldığı gibi ülkemizin bağımızlığını, Devletimizin bekasını ve bu mücadelenin lideri sayın Erdoğan’ı da hedef aldığı bir gerçektir.
 
Bizler bir yandan sağlık güvenliğimizi sağlamak için gerekli olan tedbirlerden  taviz vermemekle birlikte diğer yandan küresel güç odaklarının ülkemizin bağımsızlığına dönük saldırılarına karşı da ne pahasına olursa olsun Devletimizin yanında durmaya devam edeceğiz.
 
Gelinen noktada objektif tıp otoritelerinin ifadesi ile; daha hızlı yayılan, ancak daha az hasta eden, öldürücülüğü ise oldukça düşmüş bir virüs ile karşı karşıya olduğumuz gerçeği ortaya çıkmıştır.
 
Ramazan bayramı sonrası hayatın hızla normalleşmesi hem beklenti hem de bir zaruret halini almışken önümüzdeki son virajda özellikle lokantacı, cafeci ve restorantçı esnafımızın yanında olmamız gerekmektedir.
 
Gelin hep birlikte sanki toplu iftar veriyormuşçasına lokantalarda yemek ürettirip ev ev paket servis ile dağıttıralım.
 
Böylece hem esnafımıza sahip çıkalım hem de mahallemizdeki ve bölgemizdeki ihtiyaç sahipleri başta olmak üzere komşularımızın sofralarını bereketlendirelim.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.