24.25. ve 26.Dönem Milletvekili Metin KÜLÜNK
24.25. ve 26.Dönem Milletvekili Metin KÜLÜNK
Milli iradenin üzerinde hiç bir güç tanımayacağız
12 Eylül 2020 Cumartesi / namehaber@hotmail.com - Tüm Yazılar
1- Demokrasi tarihine kara bir lekenin daha düştüğü 12 Eylül Askeri Darbesi'nin yıldönümündeyiz. Memleket iradesinin ABD güdümündeki “Carter’ın çocuklarının”iradesine teslim edilmesinin üzerinden tam 40 yıl geçti.
 
2- Türkiye Cumhuriyeti tarihini darbeler tarihi haline getiren içerideki ve dışarıdaki hainlerin işbirlikçi odaklar eliyle millet iradesini bir takım odakların, çıkar gruplarının iradesine teslim etme çabaları bugün de devam etmektedir.
 
3- 12 Eylül Askeri Darbesi'nin başında bulunan Kenan Evren başta olmak üzere “Carter’ın çocukları” takımı iradelerini NATO'ya, ABD'ye peşkeş çekmiş kişilerdir. Yaptıkları darbe ülkenin hayrına değil, tamamen ülkenin zararına sonuçlar ortaya koymuştur.
 
4- 28 Şubat “post modern” dedikleri darbesinde de aynı akıl asker, siyaset, yargı ve medya kumpaslarıyla bir kez daha millet iradesine ipotek koymuşlardır. Post modern darbe ile yönetimi değiştirerek ülke kaynaklarının peşkeş çekildiği talan sürecini başlatmışlardır.
 
5- 12 Eylül askeri darbesinin paşaları Yunanistan'ın NATO'ya dönüşüne onay vermişlerdir. Ülkemizin Akdeniz ve Ege’deki çıkarlarını düşünmeden Yunanistan'ı NATO'ya döndüren bu odakların Türkiye'nin değil kimin çıkarlarına hizmet ettikleri bugün daha net görülmektedir.
 
6- 12 Eylül “Carter’ın çocukları”ve Maşaları FETÖ’nün başındaki şarlatanı sürekli korumuşlar, örgütlenmesini gelişmesini sağlamışlardır. 
 
Her iki kesiminde ABD bağımlısı (Carter’ların çocukları)olduğu için 15 Temmuz Darbe Girişimi 12 Eylül ve 28 Şubat’ın devamıdır.
 
7- Dün olduğu gibi bugün de işbirlikçi odaklara karşı her daim millet iradesini, bağımsızlığı, yerli ve milli olmayı temsil eden Cumhurİttifakı millet iradesini, ülkemizin hak ve menfaatlerini korumaya, büyük ve güçlü Türkiye yolunda ilerlemeye devam ediyor edecektir.
 
8- 12 Eylül Askeri Darbesi'nin 40 sene-i devriyesinde darbecileri lanetliyor, milli iradenin üzerinde hiç bir güç tanımayacağımızı, millet idaresinin yanındaki duruşumuzun her daim en gür seda ile en net şekilde olacağının altını çiziyoruz.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.