hilmisag
Selçuk Yavuz'un bugünkü konuğu Kadem Ekşi
Selçuk Yavuz'un bugünkü konuğu Kadem Ekşi
YEREL GÜNDEM / 30 Aralık 2013
Yapımcılığını ve Sunuculuğunu Haber Sitemizin İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni olan Selçuk Yavuz'un yaptığı "SEÇİM GÜNDEMİ" programının 30 Aralık 2013 Pazartesi (BUGÜN) canlı yayın konuğu AK Parti Maltepe Belediye Başkan A.Adayı Kadem Ekşi.
MART - 2014 Yerel Seçimlerinin yaklaştığı bu günlerde ekranlarda çok önemli bir seçim programı start aldı.
 
Seçim Programlarının marka ismi Selçuk Yavuz hafta içi her gün saat 14.30 ile 15.00 aralığında canlı yayın programıyla KANAL A Televizyonunda.
 
Siyasi Parti liderleri ve üst düzey yetkilileri, Belediye Başkanları, Belediye Başkan Adayları ve Belediye Başkan Aday Adaylarının ağırlandığı "SEÇİM GÜNDEMİ" programında Selçuk Yavuz'un 30 Aralık 2013 Pazartesi (BUGÜN) canlı yayın konuğu AK Parti Maltepe Belediye Başkan A.Adayı Kadem Ekşi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
       
Ali Çavuşbaşı 30 Aralık 2013
Türkan Saylan Kültür Merkezi'ni bir önceki Ak Partili Belediye Başkanı yaptı. Sayın Mustafa Zengin sadece ismini koymuştur.Lütfen bilinçli yorumlar yapalım.Sayın Kadem Ekşi'ye başarılar diliyorum .bir maltepeli olarak kendisini destekliyorum.
belgin birgören 30 Aralık 2013
Sayın ekşi; Mustafa Zengin'in hiç bir şey yapmadığını söylüyor. Maltepe'de çalışan bir öğretmen olarak çok güzel şeylerin yapıldığını hep gözledim. Türkan Saylan Kültür Merkezi ve orada yapılan etkinlikleri nasıl görmezden geliyor. İstanbulun genel sorununu sadece maltepe'de varmış gibi konuşuyor. Yapılan park ve bahçeleri, çevre düzenlemelerini yok sayıyor.