hilmisag
İşte AK Parti'nin Ataşehir Belediye Başkan Adayı
İşte AK Parti'nin Ataşehir Belediye Başkan Adayı
YEREL GÜNDEM / 15 Aralık 2013
www.namehaber.com Haber Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Yavuz'un MART-2014 Yerel Seçimleri'nde "İşte AK Parti'nin Ataşehir Belediye Başkanı Adayı" başlığıyla kaleme aldığı köşe yazısını siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz...

Önceki yazılarımın aksine bu yazıda sondan başa doğru gideceğim. Her yazdığımız İlçe analizlerinde değerli okurlarımız tarafından mutlaka şu soruyla karşılaştım: “Ataşehir’i ne zaman yazacaksınız?”.

İşte beklenen an geldi ve Ataşehir’de heyecan dorukta, herkes siyasi partilerin Belediye Başkan adayları kim olacağı konusunda merakla beklerken biz de bu konuda elimize ulaşan son dakika sıcak bilgileri sizlerle paylaşıyorum.

İfade ettiğim gibi bu yazıda yazımın sonuna doğru değil de başlangıçta AK Parti’nin Ataşehir Belediye Başkan Adayı sorusunun cevabını hemen aktarıyorum;

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu’nun yaptığı son görüşmede Ataşehir adayı olarak Av.Nimetullah Topu ismine karar verildi. Bu isim ve diğer İstanbul Adayları muhtemelen 21 Aralık tarihinde resmi olarak açıklanacak.

Son bir yıl içerisinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yaptırılan tüm kamuoyu anketlerinde AK Parti Ataşehir’de ismi ön plana çıkan kişi Av.Nimetullah Topu olmuştu. Özellikle son bir ay içerisinde farklı farklı şirketlere yaptırılan tüm kamuoyu anketlerinde Av.Nimetullah Topu ismi % 70 civarında Ataşehir halkı nezdinde rekor bir tanınırlık oranıyla siyaseten büyük bir başarıya imza attı.

AK Parti’nin kuruluşundan itibaren Parti’nin değişik kademelerinde görev yapan Av.Nimetullah Topu, 2009 yılından bu yana 5 yıl AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı görevi yaptı.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ:

http://www.namehaber.com/yazi/selcuk-yavuz/6427-iste-ak-partinin-atasehir-belediye-baskan-adayi

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
       
BAYRAM ATALAY 15 Aralık 2013
inşallah verdiğiniz haber doğrudur ataşehire genç dinamik bir başkan aolan ilçe başkanımız nimetullah topu bey çok yakışır Allah cc.çıkmış olduğu bu kutlu yolculukta kendisine başarılar nasip etsin .....
Hüseyin söker 15 Aralık 2013
ATAŞEHİR MARKA ŞEHİR OLACAKSA VİZYON VE SOSYAL DONATILAR MERKEZİ OLACAKSA BUNU 5 YILDIR İLÇE BAŞKANI OLAN SİYASETTE GENÇ OLMASINA RAĞMEN TECRÜBE KAZANMIŞ YAPMIŞ OLDUĞU HAMLELERLE DOĞRU ADIMLAR ATARAK NE KADAR HAKLI BİR OKADARDA ÇALIŞKAN OLAN DEĞERLİ BAŞKAN Av.NiMETULLAH TOPU ÇOK İYİ BİR EKİBİ OLAN VE BU EKİBİNİ DAHADA GÜÇLENDİREBİLECEK POTANSİYELİ OLAN FİKİR ALIŞ VERİŞİNE AÇIK OLAN BAŞKAN YERELDEKİ YANİ ATAŞEHİRLİ OLAN YÖNETİCİLERE VE SİYASETÇİLERE ÖNEM VEREN BİRİDİR GEÇEN DÖNEM BU HATALARI YAPTILAR KENDİSİBU YÖNDEN TECRÜBELİ AYNI HATALARI YAPMAYACAKTIR ATAŞEHİR GERÇEKTEN HEMŞERİ MEMLEKETLERİNİN ÇOK OLDUĞU BİR İLÇE(STK)LAR BU AÇIDAN ÖNEMLİ BAŞKANDA BUNUN FARKINDA. İKİNCİ OLARAK TOKİ ATAŞEHİR HALKININ EVLERİNİ YIKARAK MAĞDUR EDİLECEK DİYEN CHP BUNU GEÇEN DÖNEM İYİ KULLANDI BU AÇIDAN BAŞKANIMIZ BU KONUDADA GEREKLİ HASSASİYETİ GÖSTERECEK VE BUNU ATAŞEHİR HALKINA TOKİ YÖNETİCİLERİYLE HALKA ANLATACAKLARINI BİLİYORUM BU AÇIDAN ATAŞEHİR HALKI ATAŞEHİRİ İYİ TANIYAN VE ÖNEMLİ KONULARI ÖNCELİKLİ BİR ŞEKİLDE SIRAYA KOYARAK ÇÖZECEK BİR BAŞKAN AYAINI İYİ DEĞERLENDİRMELİ VE DESTEK OLMALIDIR.