İşte AK Parti'nin Kağıthane Belediye Başkan Adayı
İşte AK Parti'nin Kağıthane Belediye Başkan Adayı
YEREL GÜNDEM / 11 Aralık 2013
www.namehaber.com Haber Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Yavuz'un MART-2014 Yerel Seçimleri'nde "İşte AK Parti'nin Kağıthane Belediye Başkanı Adayı" başlığıyla kaleme aldığı köşe yazısını siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz...

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin İstanbul’da en güçlü olduğu İlçelerden Kağıthane’de 2009 Yerel Seçimleri’nde oy oranı %43.1’di. Bu durum daha da yükselişe geçerek 12 Haziran 2011 Genel Seçimleri’nde % 55’e çıktı ve bu dönemde yapılan kamuoyu anketlerinde % 55-60 aralığında seyrediyor.

Bu gerçekten büyük başarı, bu başarının mimarları Yerel hizmetler ölçeğinde Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve ekibi, teşkilat çalışmaları anlamında ise İlçe Başkanı Sami İlhan ve ekibi olduğu kanaatindeyim. Çok güzel bir dayanışma ve koordineli çalışma yapısı kendini her daim göstermekte bu İlçe’de.

Kağıthane’de 10 yıldır gece-gündüz koşturan ve Kağıthane’yi ve Kağıthane’lileri hakkettiği güzelliklere kavuşturmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Fazlı Kılıç’a, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın güveni ve desteği tam.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ:

http://www.namehaber.com/yazi/selcuk-yavuz/6423-iste-ak-partinin-kagithane-belediye-baskan-adayi

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.