İşte AK Parti'nin Eyüp Belediye Başkan Adayı!
İşte AK Parti'nin Eyüp Belediye Başkan Adayı!
YEREL GÜNDEM / 3 Kasım 2013
www.namehaber.com Haber Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Yavuz'un MART-2014 Yerel Seçimleri'nde "İşte AK Parti'nin Muhtemel Eyüp Belediye Başkanı Adayı" başlığıyla kaleme aldığı köşe yazısını siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz...

Cennet ülkemizde her insanın en büyük sevdasıdır Eyüp Sultan. En çok ziyaret edilen İlçe ve Türkiye'nin kalbi'dir. Bu güzel İlçe'yi anlatmaya ne satırlar yeter, ne saatler...

Duygularım o kadar yoğun ki, tek cümle ile; Kainatın Efendisi Hz.Muhammed Mustafa'yı (s.a.v.) evinde altı ay misafir eden Ashab-ı Resul Halid Bin Zeyd (Eyüp Sultan Hazretleri diye anılan) burada da medfun bulunan bu büyük zatın ayağının tozuna kurban.

Bu kutlu, bu mübarek şehir bizler için manevi bir deva, bereket, hayır ve güzelliktir. Rabbimizin bizlere büyük bir ikramıdır. Yüce Yaradan bizlere kadrini, kıymetini bilmeyi nasip etsin inşallah.

Siyaset, MART-2014 Yerel Seçimlerine kilitlendi ve bütün çalışmalar bu noktada. Vatandaş da bu paralelde, merakla kimler tarafından yerel hizmet göreceğine odaklandı. Yani kim nerenin Belediye Başkanı olacak ciddi bir merak konusu.

AK Parti'de Belediye Başkan adayları belirleme süreci bu ay sonuna kadar bitmiş olacak.

İstanbul ölçeğinde durumu değerlendirdiğimizde 39 İlçe Belediye Başkan adaylarından 25-26'sı belli oldu büyük oranda.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ:

http://www.namehaber.com/yazi/selcuk-yavuz/6387-ak-partinin-muhtemel-eyup-belediye-baskan-adayi

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.