İşte AK Parti'nin Maltepe Belediye Başkan Adayı!
İşte AK Parti'nin Maltepe Belediye Başkan Adayı!
YEREL GÜNDEM / 26 Ekim 2013
www.namehaber.com Haber Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Yavuz'un MART-2014 Yerel Seçimleri'nde "İşte AK Parti'nin Muhtemel Maltepe Belediye Başkanı Adayı" başlığıyla kaleme aldığı köşe yazısını siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz...

İstanbul’un sahil şeridindeki İlçelerinden Maltepe’de siyaset bugünlerde oldukça hareketli. MART-2014 Yerel Seçimleri için hangi Siyasi Parti kimi aday gösterecek sorusunun cevabı Maltepe halkının merak ettiği birinci konu.

Mevcut Cumhuriyet Halk Parti’li Belediye Başkanı Prof.Dr. Mustafa Zengin 29 Mart 2009 Yerel seçimlerinde seçimi kazanarak Belediye Başkanlığını AK Parti’nin elinden almıştı.

Bugün gelinen noktaya baktığımızda Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr. Mustafa Zengin 5 yıllık Belediye Başkanlığı döneminde nasıl izler bıraktı derseniz çok uzun uzun yazmam gerekir. Kısaca ifade etmek gerekirse yapılması gereken o kadar çok hizmetler vardı ki fakat hiçbirşey yapmadı desek yeridir.

29 Mart 2009 Yerel Seçimlerinde AK Parti’deki bazı isimlerin hataları bu İlçeyi kaybetmesine neden oldu. Özellikle Milliyetçi Hareket Partisi adayının seçime girememesi ve bu konuda AK Parti’deki birkaç isminde strateji geliştirememesi hatalar yumağını büyüttü ve hazin son.

Gelelim MART-2014 Yerel Seçimlerindeki duruma;

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ:

http://www.namehaber.com/yazi/selcuk-yavuz/5379-iste-ak-partinin-muhtemel-maltepe-belediye-baskan-adayi

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.