İşte AK Parti'nin Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı
İşte AK Parti'nin Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı
YEREL GÜNDEM / 26 Ekim 2013
www.namehaber.com Haber Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Yavuz'un MART-2014 Yerel Seçimleri'nde "İşte AK Parti'nin Muhtemel Bayrampaşa Belediye Başkanı Adayı" başlığıyla kaleme aldığı köşe yazısını siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz...

İstanbul’un son yıllarda en hızlı gelişen İlçelerinden biri olan Bayrampaşa’da MART-2014 Yerel Seçim çalışmaları çok hareketli.

4 dönem üst üste Belediye Başkanı seçilerek büyük teveccühe mazhar olan Hüseyin Bürge 12 Haziran 2011 Genel seçimlerinde Milletvekili seçilerek görevi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın hemşehrisi ve siyasette uzun dönem Başbakan’a yol arkadaşlığı yapan Atila Aydıner’e bıraktı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner 2,5 yıldır bu görevi büyük bir hassasiyetle sürdürmeye gayret ediyor.

Bayrampaşa’da öne çıkan en önemli unsur hemşehri meselesi. Bu durum AK Parti için bu İlçe’de olmazsa olmazlarda birinci sırada yer aldığından MART-2014 Yerel Seçimlerinde Belediye Başkan Adayını belirlerken bu temele göre inşa etmesi gerekiyor.

Yani AK Parti eski Başkan Hüseyin Bürge’de olduğu gibi MART-2014 Yerel Seçimlerinde de İlçe halkının 2/3’lük nüfusunu oluşturan göçmen bir aday çıkarması gerekiyor.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ:

http://www.namehaber.com/yazi/selcuk-yavuz/5378-iste-ak-partinin-muhtemel-bayrampasa-belediye-baskan-adayi

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.