clubfamilia2021
İşte Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın yeni kurduğu partisinin logosu ve ismi
İşte Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın yeni kurduğu partisinin logosu ve ismi
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 24 Ağustos 2021
İşte detay...
İYİ Parti'den istifa ederek, Ayyıldız Hareketi'ni başlatan Prof. Dr. Ümit Özdağ, yeni kurduğu partisinin isminin Zafer Partisi olduğunu duyurdu. Özdağ, yeni partinin logosunu da sosyal medya hesabından paylaştı.
 
Ayyıldız Hareketi'nin kurucusu olan İstanbul Milletvetkili Prof. Dr. Ümit Özdağ, yeni partisini duyurdu.
 
Sosyal medyadan açıklama yapan Prof. Dr. Ümit Özdağ, "Kanıyla Anadolu'nun kapılarını açan, canıyla bu toprakları vatan yapan; Alparslan'dan Mustafa Kemal'e, şehitlerden gazilere, tarihi şan ve şerefle dolu büyük Türk milletinin yeni ZAFER'i doğuyor..." dedi. Özdağ paylaşımına yeni partinin logosunu da ekledi.
 
Zafer Partisi'nin logosu şöyle oldu:
 
 
BBC Türkçe’nin ulaştığı Prof. Dr. Ümit Özdağ, partisinin kuruluş dilekçesini de yarın İçişleri Bakanlığı’na vereceklerini söyledi.
 
İYİ Parti’den ihraç edilen, yargı kararıyla tekrar partiye dönen ancak yeniden disipline sevk kararı üzerine istifa eden Prof. Dr. Ümit Özdağ, bir süre önce Ayyıldız Hareketini kurmuş ve parti çalışmalarına başlamıştı.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.