clubfamilia2021
Erzurum siyasetinin en etkin ismi Başkan A.Vahit Bingöl'ün hızına hiçbir siyasetçi yetişemiyor
Erzurum siyasetinin en etkin ismi Başkan A.Vahit Bingöl'ün hızına hiçbir siyasetçi yetişemiyor
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 8 Haziran 2021
İşte tüm detaylar...

Türk siyasetinin ve Erzurum siyasetinin marka isimlerinden, dürüst ve başarılı kimliğiyle Erzurum'lu hemşehrilerinin kalbinde derin izler bırakan Başkan A.Vahit Bingöl gece-gündüz ve çok kısa zaman içerinde seçim olacakmışcasına yoğun bir şekilde aksiyon almaya devam ediyor.

Kurduğu genç çalışma arkadaş ekibinin bile Başkan A.Vahit Bingöl'ün zaman zaman hızına yetişmekte güçlük çektiği gözlemlenmekte ve dikkat çekmekte.

İlk yapılacak seçimlerde Erzurum'da DEVA Partisi'ni birinci parti yapacağına kesin gözüyle bakılan DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl yine bir dizi ziyaret ve çalışma gerçekleştirdi.

Enerjisi ve büyük tecrübeleriyle parti Genel Başkanlarının bile örnek gösterdiği isim Başkan A.Vahit Bingöl ve çalışma arkadaşları, Erzurum'un önemli İlçelerinden Hınıs'ta esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, Hınıs halkının dertlerini dinledi ve çözüm önerilerini sıraladı, DEVA Partisi iktidarında hepsinin çözüleceğini ve bir daha sla sorunların konuşulmayacağını ve geleceğe dair mühim çalışma ve projelerin Hınıs halkı tarafından konuşulup geleceğe dair tüm endişelerin ortadan kalkacağını ifade etti.

Başkan A.Vahit Bingöl yaptığı konuşmada şunlara değindi:

‘’Bizim tüm sevdamız vatanımız. Bu uğurda çalmadık bir kapı bırakmayacağız. Hangi görüşten olursa olsun, herkesi dinleyip sıkıntılarına ortak olacağız. Yurttaş gerçekten zor durumda. Bir zamanlar yurtdışına et ihraç eden kadim şehrimiz Erzurum'da hayvancılık bitmiş durumda. Büyükbaş hayvancılığın kalbi olan şehrimiz dışarıdan et alıyor. Televizyonlardan şunları bunları yaptık diye nutuk atanlara sesleniyorum, bu kadar teşvik kime yapıldı? Bir iktidar bu kadar mı halkından kopuk olur?

Kuraklık olduğu gerçek, Dünya'da birçok ülke bunu teknolojik yöntemlerle çözdü ve bu çözümlerin maliyeti çok düşük. Suni gündem oluşturanlar neden gerçek ve çözülmesi çok kolay sorunları görmezden geliyorlar? İnsanımız tedirgin, yarına dair endişe içindeler. Siyasilerin işi insanları sömürmek değil, onlara hizmettir.

Gezdiğim her yerde, Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan'ın ekonomi alanında ki dehalığına, naif ve dürüst kişiliğine yapılan övgüler bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Hangi kapıyı çalsak, Genel Başkanımız dönemindeki ekonomiyi ve refah seviyesini insanlarımız özlemle yâd ediyor. Bizler bu özlemi gidermek ve bu kötü gidişata dur demek için iktidar olacağız.

Yarın seçim olacakmış kapı kapı dolaşmaya devam edeceğiz. Bize oy versin vermesin, halkımıza hizmet için ne gerekiyorsa yapacağız. Vatanımızın faydasına olan, her görüşe saygı duyup her fikre değer vereceğiz. Sadece bize oy verenlerin değil, tüm Türkiye'nin partisi olacağız’’ dedi.

 

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.