Ali Babacan bugün saat 14.00'de Muş İl kongresine katılacak
Ali Babacan bugün saat 14.00'de Muş İl kongresine katılacak
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 7 Aralık 2020
İşte tüm detaylar...
DEVA Partisi (Demokrasi ve Atılım) Genel Başkanı Ali Babacan, Genel Başkan Yardımcıları ve Kurucular Kurulu Üyelerinin katılımı ile DEVA Partisi Muş 1.Olağan İl Kongresi bugün saat 14:00'de Şato Park Düğün Salonu'nda gerçekleşecek.
 
DEVA Partisi Muş Kurucu İl Başkanı Av. Elif Çelik kongreye tek aday olarak giriyor. Tüm delegelerin oyunu alarak 1.olağan İl Kongresinden tekrar İl Başkanı olarak seçilmesine kesin gözüyle bakıyor.
 
Muş halkının gönlünde büyük yeri olana DEVA Partisi Muş İl Başkanı Av. Elif Çelik, yapılacak tüm seçimlerde Muş'ta birinci parti olma hedefinde.
 
Kongreyi saat 14.00'de canlı olarak takip için aşağıdaki linki tıklayablirsiniz:
 
 
 
DEVA Partisi Muş Kurucu İl Başkanı Av.Elif Çelik kimdir?
 
1992 Yılında Muş’ta doğdu.
 
İlk öğrenimini Muş’ta tamamlayan Av.Elif Çelik, Muş Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun oldu. 2015’te İnönü Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı.
 
2016 Yılından itibaren Muş’ta aktif olarak Serbest Avukatlık yapmakta.
 
2017 Yılında en yüksek oy ile Muş Barosu Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. Muş Barosu Kadın Hakları Komisyonu’nda görev aldı. Bu dönemde birçok çocuk istismarı davasının takipçisi oldu.
 
Türkiye Barolar Birliği ve Türkiye Barolar Birliği Kadın Hukuku Komisyonu’nun birçok çalıştayında yer aldı.
 
 
(KAYNAK: NAME HABER)
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.