İl Başkanı A.Vahit Bingöl, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a Erzurum'luların taleplerini sundu
İl Başkanı A.Vahit Bingöl, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a Erzurum'luların taleplerini sundu
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 12 Kasım 2020
İşte tüm detaylar...
DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl, Erzurum'un sorunlarını Ankara'ya taşıdı. DEVA Partisi Genel merkezinde, Genel Başkan Ali Babacan'ı ziyaret eden A.Vahit Bingöl, Erzurum ilçe gezileri sonrasında halktan, gençlerden, kadınlardan ve esnaflardan aldıkları sorun, talep ve ihtiyaçların sıralandığı notlardan oluşan raporu sundu.
 
 
Erzurum'un sorunlarına vakıf olduklarını belirten DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, "Şehrin çözülmeyecek sorunu yok. Yeter ki samimi olalım, birlik ve beraberliğimizi pekiştirelim. Tüm ülkenin olduğu gibi Erzurum'un da en önemli sorunu işsizlik ve ekonomik sıkıntılar. Bölgesel kalkınmışlık farkını ortadan kaldırmak için farklı teşvik uygulamaları için ekonomi komisyonumuz çalışıyor. Tüm illerden gelen bu raporları komisyonda değerlendireceğiz ve gerçekçi, çözüm odaklı teşvik paketleri hazırlayacağız" dedi.
 
Öte yandan Genel Merkezde, Teşkilat Başkanı Nihat Ergün ve Seçim işleri Başkanı İdris Şahin'i de ziyaret eden DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl, Erzurum'daki parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.