İl Başkanı A.Vahit Bingöl'e, baba ocağı olan güzide İlçe Narman'da büyük teveccüh
İl Başkanı A.Vahit Bingöl'e, baba ocağı olan güzide İlçe Narman'da büyük teveccüh
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 4 Kasım 2020
İşte tüm detaylar...
 
DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl ve beraberindeki İl yönetimi, Türkiye’de Ürgüp İlçesinden sonra peri bacaları ile ünlü hatta kırmızı renkleri ile Türkiye'de tek olan Narman İlçesinde halkla bir araya geldiler.
DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl, ekonomisi hayvancılık ve tarıma dayalı olan 45 mahallesi ile 13.774 bin nüfusa sahip Narman İlçesinde İlçe halkıyla tek tek ilgilendi.
Narman İlçe halkının sorunlarını dinleyen DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl, iki gün önce Tekman İlçesinde yaptıkları gezide Tekman'lıların anlattıkları sorunların aynısını Narmanlılar'da anlattığını belirtti.
Son yıllarda Narman halkının et sektörü ve peynir üretiminde çalışmalara yönelik destek beklediklerini, kendi üretimleri olan bu temel gıda besinlerinin satışını ithal edilmesini için çalışma yapılmasını ilçe halkının kendilerinin yönetime geldiklerinde bu isteklerini yerine getirilmesini istediklerini söyledi.
Tekman gezisinde olduğu gibi Narman halkınında kendilerine gösterdikleri bu sıcak karşılamadan oldukça memnun olduklarını devamlı İlçe halkının sorunlarını kamu oyuyla birebir paylaşacaklarını söyleyen DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl, halkımıza deva olmaya İlaç olmaya hiç durmadan devam edeceğiz dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.