clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021
Melek Arıcı Üsküdar İlçe Başkanlığına getirildi
Melek Arıcı Üsküdar İlçe Başkanlığına getirildi
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 21 Ekim 2020
İşte detay...
Üsküdar siyasetinin önemli aktörlerinden Melek Arıcı aylar önce AK Parti'den istifa etmişti. Melek Arıcı'nın istifası Üsküdar'da yankılanmış ve ardından nasıl bir gelişme olacağı merakla bekleniyordu. 
 
62., 63., 64. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetleri Başbakanı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi İl ve İlçe Başkanlıkları atamalarını ve kongrelerini tamamlamak üzere. İstanbul siyasetinin en önemli İlçeleri arasında yer alan Üsküdar'da hareketlilik zirve yapmış durumda.
 
Uzun yıllar AK Parti'de siyaset yapan Melek Arıcı aylar önce AK Parti'den istifa etmişti. Melek Arıcı Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu'nun tensipleriyle Gelecek Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığına (Kadın Kolları) getirildi.
 
Başkan Melek Arıcı'nın mazbatasını Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av.İsa Mesih Şahin ve Gelecek Partisi İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Perihan Toğay birlikte takdim etti.
 
Melek Arıcı'nın Gelecek Partisi Üsküdar İlçe Başkanlığına (Kadın Kolları) getirilmesinin ardından, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan'nın bu durumu nasıl değerlendireceği ve ne tepki göstereceği merak konusu oldu.
 
 
 
Melek Arıcı 1994’te İstanbul’un Üsküdar ilçesinde doğdu. Aslen Rize Güneysu'lu olan Melek Arıcı, Beylerbeyi İlköğretim Okulunda eğitim hayatına başladı. Cumhuriyet KML’de Grafik Tasarım bölümünde eğitimini tamamladı. 2012 Yılında birçok kamu kuruluşunun reklam ve tasarım Projelerinde görev aldı. Aynı yıl içerisinde AK Parti Üsküdar’da siyasete adım attı. 8 Yıl boyunca farklı görevlerde yer alarak siyasi başarısını sürdürdü. Siyasi faaliyetlerini devam ettirirken özel bir firmada hukuk alanında bilirkişi ve yönetici asistanlığı yaptı. İş hayatının yanı sıra birçok sosyal projede yer alan Melek Arıcı, unutulmaya yüz tutmuş sanatımız olan Bitkisel sepet örücülüğü eğitmenliği ile faaliyetlerini sergi ve topluluklarda göstermiştir.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.