AK Parti Kurucu İlçe Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı İsrafil Büyük istifa etti, Gelecek Partisi'ne geçti
AK Parti Kurucu İlçe Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı İsrafil Büyük istifa etti, Gelecek Partisi'ne geçti
YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI / 8 Şubat 2020
İşte haberin tüm detayı...
AK Parti'nin Artvin Borçka Kurucu İlçe Başkanlığını 3 yıl yaptıktan sonra 4 yıl da AK Parti Artvin İl Başkan Yardımcılığı yapan İsrafil Büyük AK Parti'den istifa ederek 62., 63., 64. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetleri Başbakanı Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu Gelecek Partisi'ne geçti.
 
Hali hazırda Türkiye'nin dev kurumlarından birisinin CEO'luğunu yapan İsrafil Büyük, Karadeniz ve İstanbul seçmeninin büyük destek verdiği, sevdiği bir isim.
 
İsrafil Büyük, bugüne dek birçok Sivil Toplum faaliyetlerinde öncü olup, büyük faaliyetlere imza attı.
 
İsrafil Büyük, kuruculuğunu Bilal Erdoğan'ın kayınpederi Orhan Uzuner'in yaptıgı KARDEŞ KAL TÜRKİYE Platfrom Artvin kurucusu, akabinde de Başakşehir sorumlusu oldu.
 
İsrafil Büyük 01/05/2019 tarihinden itibaren de Öztüm Güçlü Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (ÖGG-İŞ) Genel Başkan Yardımcığı görevini sürdürmekte.
 
Gelecek Partisi Kurucu İstanbul İl Başkanı Av.İsa Mesih Şahin yeni oluşturduğu Gelecek Partisi Kurucu İstanbul İl Yönetiminde İsrafil Büyük'e de yer verdi.
 
İsrafil Büyük, bu dönem Gelecek Partisi Kurucu İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak İstanbul ve Türkiye siyasetinde en etkin kişilerden olacağı beklenmekte.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.