Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün bugün saat 22.00'de canlı yayında
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün bugün saat 22.00'de canlı yayında
TV / 8 Haziran 2021
İşte detay...
Türkiye Değişim Partisi Bilgi ve İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün 8 Haziran Salı (bugün) saat 22.00’de TEMPO TV’de Seyhan Güler'in sunduğu "Yönetiyorum" programının canlı yayın konuğu olacak, gündemlere dair tüm soruları yanıtlayacak, değerlendirmelerde bulunacak.
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
19.08.1980 Yılında İstanbul'da doğdu. 
 
Tokat Turhal'lıdır.
 
Evli ve 2 Kız çocuğu babasıdır.
 
Anadolu üniversitesi Sosyoloji Bölümünde eğitimine devam etmektedir.
 
2009 - 2016 Yılları arasında yabancı fon şirketi olan Cinven'in İstanbul ve Ankara  Bölge Müdürlüğü'nü yapmış ve bir çok projeye imza atmıştır. 
 
2013 Yılında eşi Cennet Akgün ile ortak kurmuş olduğu Duru Yazılım İneternet ve Bilişim Şirketi ile çeşitli devlet kurumlarında yazılım üzerine bir çok başarılı projeye imza atmıştır.
 
Türkiye ve Dünya'da 11 ülkede Yeni Medya (Yerel ve Ulusal Medya) yazılım ve danışmanlık hizmetlerini sağlamaktadır.
 
Aynı zamanda İstanbul’da 2019 yılında 2. Şirketi Güvenli Bilişim ve İnternet Hizmetlerini kururak Türkiye ve Avrupa ülkelerine sunucu alt yapı hizmetlerini sağlamaktadır.
 
Siyasi hayatına Türkiye Değişim Partisi'nde Bilgi ve İletişim Sistemleri Genel Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.
 
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.