Türk Televizyonlarının parlayan yıldızı Ali Karadeniz, GALA TV'nin Genel Yayın Yönetmeni oldu
Türk Televizyonlarının parlayan yıldızı Ali Karadeniz, GALA TV'nin Genel Yayın Yönetmeni oldu
TV / 28 Mart 2017
Genç ve başarılı Televizyoncu Ali Karadeniz'e büyük görev.
ALİ KARADENİZ KİMDİR?
 
Ali Karadeniz 1988 Malatya Doğumlu.
 
Sektöre İlk olarak 2008 Yılında İskenderun Güney Tv de Üniversite öğrencilerinin yoğunluğunda Siyasi Program " Genç Duruş " isimli Gençlik programları yaparak başladı.
 
2010 Yılında Malatya'nın En büyük Televizyonu ERTV de Siyasi Programların Moderatörlüğünü yaptı. 
 
2011 yılının Sonlarında Malatya Güneş Tv Genel Yayın Yönetmenliği yaptı. 
 
2013 Yılında kendi prodüksiyon Şirketi "Karadeniz Medya"yı kurdu ve çeşitli ajanslar ile fikir ortaklığı yaparak Doğu ve Güney Doğu Anadolu da bir çok projede yer aldı ve almaya devam ediyor. 
 
2014 Yılında Türkiyem Tv de "Bize Her Yer Malatya" isimli İl İl Dolaşarak Yaptığı Malatya'nın ve Malatyalıların tanıtıldığı magazinsel gezi programları yaptı.
 
2016 Yılında Türkiyem Tv Ege Bölge Müdürlüğü yaptı.
 
2017 yılı Mart Ayı itibari ile Gala Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevini devralan Karadeniz, Karadeniz Medya Yönetim Kurulu Başkanlığını da devam ettirmekte. 
 
Gala TV'de "Genç Duruş" isimli Siyasi Program ve "Elçi" isminde magazinsel gezi programları çok yakında izleyici ile buluşacak.
GALA TV ZİRVEYİ HEDEFLİYOR
 
GALA TV, CINE 5 grubuna bağlı olarak 2000 yılında müzik kanalı olarak kurulmuştur. Çeyrek asırdır Müzik ve Eğlence kanalı olarak hafızalarda büyük yer tutan GALA TV 2017 Ocak Ayı itibari ile Canbey Medya bünyesinde canlı yayınlara başladı. Daha önce klip ile bilinen kanal artık canlı yayınlar yaparak hem Show Programları hem de siyasi programlar İle gündem de yer tutmayı hedefliyor. 18 yıllık yayın hayatına başka bir şirket adı altında ilk defa canlı yayınlar yaparak başlayacak olan Gala TV zirveyi hedefliyor.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.