Yazarımız Damla Alkoç saat 23.00'da TGRT Haber TV'de canlı yayında
Yazarımız Damla Alkoç saat 23.00'da TGRT Haber TV'de canlı yayında
TV / 31 Mart 2016
İşte detaylar...

www.namehaber.com Köşe Yazarımız Uzman Psikolog Damla Alkoç bugün saat 23.00'da TGRT Haber TV'de "Mehmet Aydın ile Gün Biterken" programının canlı yayın konuğu olacaktır.

 

Damla ALKOÇ Kimdir?

EĞİTİM
 
LİSANS :   İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi PSİKOLOJİ Bölümü 
    İstanbul Üniversitesi Doğu Dilleri Anabilim Dalı Fars Dili ve Edebiyatı 
   
YÜKSEK LİSANS :   Brussels Capital University  Klinik Psikoloji
    İstanbul Hasan Kalyoncu Üniversitesi Aile Danışmanlığı Bölümü
 
   
YABANCI DİL :   İngilizce -   Farsça
 
      1987 yılında İzmir' de doğdu. İlk - Orta ve Lise eğitimini İzmir de tamamladı. Lise eğitimini İzmir Balçova Süper Lisesi'nde tamamladıktan sonra 2006 yılında başladığı  İstanbul Üniversitesi Fars Dili ve Edebiyatı Bölümü nü 2010 yılında birincilikle bitirdi. Aynı zamanda ikinci üniversite olarak 2007 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünü 2011 yılında başarıyla tamamladı. Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını yaptı. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Aile Danışmanlığı Eğitimini tamamlayarak ayrıca Aile Danışmanı ünvanına sahip oldu.
2010 yılından itibaren İstanbul da psikolog olarak özel hastane ve psikoloji merkezlerinde stajla başladığı çalışma hayatına Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri ile Anaokulu ve Kolejlerde görev alarak devam eden Psikolog Damla Alkoç, Bağımlılık ile ilgili Poliklinik ve Dal merkezlerinde çalışmalarını sürdürdü.
 
Ayrıca Uluslararası Psikologlar Derneği üyesidir ve 'Tercih Sizsiniz' adlı kitabının hazırlıklarına devam etmektedir.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.