cihangilsag
cihanhisag
cihangirust
Duayen siyasetçi Mahmut Gürcan, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildi
Duayen siyasetçi Mahmut Gürcan, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildi
TÜRKİYE / 3 Mart 2021
İşte tüm detaylar...

Köşe Yazarımız, AK Parti Genel Merkez MKYK Y.Üyesi, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Danışmanı Mahmut Gürcan'a bir büyük görev daha. 

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde, sorumluluğunda olan Ağrı'da yaptığı büyük ve örnek çalışmayla AK Parti'nin Ağrı Belediye Başkanlığı'nı kazanmasını sağlayan büyük siyasetçi Mahmut Gürcan'a şimdi de AK Parti tarafından tekrar kazanılması mücadelesindeki İstanbul'da, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Mali İşlerden sorumlu İl Başkanlığı görevi verildi.

AK Parti, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmak için İstanbul'da, Genel Merkezi aratmayan kapasitede bir İl Başkanlığı yönetimi oluşturdu. 

Türkiye'deki tüm AK Parti teşkilatlarının teveccühünü kazanan Mahmut Gürcan bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu başarılarına AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcılığı göreviyle zirveye taşıyacağına kesin gözüyle bakılıyor.

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.