cihangilsag
cihanhisag
cihangirust
Başkan Ferruh Doğan'dan Türk siyasetinde bir ilk!
Başkan Ferruh Doğan'dan Türk siyasetinde bir ilk!
TÜRKİYE / 24 Şubat 2021
İşte detay...
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan seçim dönemlerindeki yoğunluğu aratmayan bir tempoda Mersin siyasetinde büyük ve etkin rol oynamaya devam ediyor. Son günlerde Mersin'de Parti'ye katılımlarla adından sık sık söz ettiren Başkan Ferruh Doğan, iş ve işçi bulmadan sorumlu il başkan yardımcılığı birimi kurdu ve bu büyük siyasi aksiyonun ardından önemli bir açıklama yaptı.
 
Başarılı siyaset adamı yaptığı açıklamada şunları ifade etti:
 
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanlığı olarak iş ve işçi bulmadan sorumlu il başkan yardımcılığı birimi kurduk.. Özellikle pandemim sürecinde işsiz kalan insanlarımıza, üniversiteyi bitirdikten sonra atanamayıp çaresiz kalan gençlerimizin elinden tutup onlarla beraber mücadele edip devlet kadrosunda olmasa bile özel şirketlerde iş bulmaları adına çalışacağız.. Bu yapılanma aslında bir taraftan da işverenler için büyük kolaylık olacak kalifiye insana daha kolay ulaşacak.. Artık işsizlik olmasın işverenler de bunalmasın diyerek bu göreve sayın Mehmet Akfırat bey atanmıştır.. Mersin'e hayırlı olsun.
 
Ferruh Doğan
Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.