hilmisol
hilmisag
hilmiust
Üsküdar Belediyesi'nden Altunizade Burhan Felek Köşkü’nün bahçesinde protokol iftarı
Üsküdar Belediyesi'nden Altunizade Burhan Felek Köşkü’nün bahçesinde protokol iftarı
TÜRKİYE / 24 Mayıs 2019
İşte detay...
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın, sanat, spor, edebiyat, sivil toplum, akademi ve siyaset dünyasından konukların katıldığı iftar programı Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. 
Daha sonra kürsüye çıkan Başkan Türkmen, " Bir Üsküdar geleneği oldu bu iftarlarımız. Her yıl bu bahçede buluşuyoruz. Ben bu vesileyle, Türk basın tarihinin büyük ustası Şeyh-ül Muharririn olarak da bilinen Merhum Burhan Felek’i de rahmetle anıyorum. " diyerek konuşmasına başladı.
Başkan Türkmen daha sonra, “Bu akşam burada, farklı kesimlerden birçok isim bizimle beraber. Hepimizin ortak bir noktası var o da Üsküdar. Üsküdar’ı yaşıyoruz, Üsküdar’ı çok seviyoruz. 
Biz 500 bin kişilik bir aileyiz. 300’den fazla okulumuz var. Yüzlerce parkımız, buluşma yerimiz var. Kültür merkezlerimiz, Millet kütüphanelerimiz ve Millet Bahçemiz var. Biz aslında 365 gün bir arada yaşayan bir aileyiz. Allah oruçlarımızı, dualarımızı kabul eylesin. İnşallah yine buluşmak, görüşmek üzere.” diyerek konukları selamladı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.