Fikr-i Asım Derneğinden Sultangazi'de dev toplantı
Fikr-i Asım Derneğinden Sultangazi'de dev toplantı
TÜRKİYE / 10 Kasım 2018
İşte detaylar...
3 Milyon sevdalısı olan Türkiye'nin en büyük Sivil Toplu Hareketi Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği, Sultangazi İlçe Başkanı Emrullah Özdemir'in ev sahipliğinde büyük bir toplantı gerçekleştirdi.
Toplantıya Genel Merkez Teşkilat Başkanı Günay Bozkurt, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Nazan Meyram Küçükosman, Genel Başkan Hukuk Danışmanı ve Genel Merkez Hukuk Koordinatörü Av.Erdem Yavuz, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Kızılarslan, İstanbul İl Başkanı Harun Pala (AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan A.Adayı), Sultangazi İlçe Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Mahalle Başkanları ve Yöentim Kurulu Üyeleri katıldı.
Fikr-i Asım Genel Merkez Teşkilat Başkanı Günay Bozkurt yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:
 
Her gün çığ gibi büyümekte olan Fikr-i Asım derneğimiz bu ülkenin vatanperver evlatlarını bu çatı altına davet etmekte, birlikte ülkemiz için beklentisiz bir şekilde çaba gösterelim, etrafımızı saran dünyanın dört bir tarafındaki düşmanlarımıza karşı daha da büyüyüp gücümüze güç katalım.
 
Sultangazi İlçe Başkanımız Emrullah Özdemir Beyefendiye ev sahipliği için ve bu büyük organizasyona imza attığı için şükranlarımı sunuyorum.
Fikr-i Asım Sultangazi İlçe Başkanı Emrullah Özdemir de yaptığı konuşmada şunları ifade etti:
 
Toplantıya ev sahipliği yapmaktan ve böyle güzide insanları ağırlamaktan şeref duyuyoruz. Sosyal Medyada paylaşımlara çok fazlaca önem vermemiz gerekiyor. Paylaşımlarımızla bize fazlaca ulaşan yeni yeni insanlar var, her geçen gün daha da büyüor milyonlara ulaşıyoruz.
Toplantı yapılan konuşmalar ve değerlendirmelerin ardından toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.
Bir sonraki toplantı 15 gün sonra Fikr-i Asım Derneği Genel Başkanı Hasan Türksel'in katılımıyla yine Sultangazi İlçe Başkanı Emrullah Özdemir'in ev sahipliğinde yine Sultangazi'de gerçekleşecek.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.