İl Başkanı Harun Pala, sel mağduru ailenin yardımına koştu
İl Başkanı Harun Pala, sel mağduru ailenin yardımına koştu
TÜRKİYE / 22 Eylül 2018
İşte tüm detaylar...
3 Milyona yaklaşan üyesiyle Türkiye'nin en büyük STK'sı olan Fikr-i Asım Derneği'nin İstanbul İl Başkanı, Dostlar Grubu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Harun Pala, Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesinde sel mağduru aileye kayıtsız kalmadı.
 
Necip Fazıl Mahallesi Muhtarı Ramazan Çağıl ve dernek yönetimindeki üyelerin aracılığıyla sel mağduru aileyi ziyaret eden Harun Pala, Sultanbeyli'de ve Ülkemiz genelinde yardıma muhtaç olan ailelere gerek Fikr-i Asım Derneği gerek Dostlar grubu olarak kayıtsız kalmadıklarını belirterek ülkemizin her zaman birlik, beraberliğe ve dayanışmaya ihtiyacı olduğunu söyledi.
Necip Fazıl Mahallesi Muhtarı Ramazan Çağıl sel mağduru ailemize başta Fikr-i Asım Dernek Başkanı Harun Pala ve Dostlar Grubu olmak üzere duyarlı kişilerin yardım yaptığını belirti.
Özellikle Fikr-i Asım İstanbul İl Başkanı ve Dostlar Grubu Başkanı Harun Pala'nın her zaman bu tür mağdur ailelerin yanında olduğunu ifade etti.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.