Uzm.Dr.Osman Arıkan: Milli çıkarlarımız doğrultusunda davranmamız vatandaşlık borcumuzdur
Uzm.Dr.Osman Arıkan: Milli çıkarlarımız doğrultusunda davranmamız vatandaşlık borcumuzdur
TÜRKİYE / 16 Ağustos 2018
İç hastalıkları uzmanı, Yönetici, Koordinatör, Türkiye sevdalısı Uzm.Dr.Osman Arıkan, Türkiye'de son dönemde yaşanan gelişmelerle ilgili açıklama yaptı.
Kıymetli Dostlarım,
 
Bugün yaşanmakta olan kendisini dünyanın jandarması kabul eden, izansız gücü ile dünyaya hukuksuz davranışlarını ve siyasetini zorla kabul ettirmeye çalışan ve perde arkasında yahudi lobisinin yönettiği bir eşkıya devlet vasfıyla ABD'nin ülkemize olan ekonomik saldırısı ve muhasarası söz konusudur...
 
Bu muhasara milletimizin birbirine daha fazla birlik ve dayanışma ruhu ile kenetlenmesini sağlayarak; devletine sahip çıkması ile milletimizin inanç ve azmiyle elbetteki atlatılacaktır..
 
İç ve dış ekonomik saldırılara karşı topyekün mücadele etmemiz ve aleyhte provasyonlara kapılmayarak yetkili icra makamlarımızın yanında yer almamız ve milli çıkarlarımız doğrultusunda davranmamız vatandaşlık borcumuzdur..
 
Unutmayalım ki; inançla ve sabırla katlanılan zorluklar güzel günlerin müjdeleri ve yapılan fedakarlıklar güçlü Türkiye'nin yapıtaşları olacaktır...
 
Sevgi, saygı ve dua ile...
 
Uzm.Dr.Osman Arıkan 
Ataşehir Birlik Platformu Başkanı
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.