Fikr-i Asım Genel Başkan Danışmanı Hikmet Yavuz, canım uğruna feda diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteğini açıkladı
Fikr-i Asım Genel Başkan Danışmanı Hikmet Yavuz, canım uğruna feda diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteğini açıkladı
TÜRKİYE / 8 Haziran 2018
İşte detay...

Türkiye'de ve Dünya'nın birçok ülkesinde yaptığı büyük faaliyetlerle adını sıkca duyuran, 1 Milyondan fazla üyesiyle Türkiye'nin en büyük STK'sı olan Fikr-i Asım Derneği'nin Genel Başkan Danışmanı Hikmet Yavuz, 24 Haziran seçimlerinde canım uğruna feda diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a desteğini açıkladı.

Ordu'lu işadamı, Şair Hikmet Yavuz; "Vakit az kaldı bütün gücümüzle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran'da tekrar Cumhurbaşkanlığını kazanması ve AK Parti iktidarının devamı için var gücümüzle çalışıp görevimizi yerine getirmeliyiz" dedi.

Pelit İnşaat ve Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Yavuz; "Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 16 yıldır Türkiye'ye büyük hizmetler etti, büyük kazanımlar sağladı ülkemiz adına unutulmaz projeleri hayata geçirdi" dedi.

Fikr-i Asım Genel Başkan Danışmanı Hikmet Yavuz; "Herkesin, gücünün son zerresine kadar Cumhurbaşkanımız için gereken mücadeleyi yapması gerekir, ona minnet ve vatan borcumuz'dur" dedi.

 

Şair Hikmet Yavuz açıklamalarını şu mısralarla sonlandırdı;

 

Yürü Türk Milleti zor seni bekler,

Bayrak dikilecek sur seni bekler,

Yüzyıllardır ümmete eziyet eden Haçlı Ordusunu kırma vaktidir

 

Hikmet'im Davam Vatan Davası

Ölmek bile yetmez daha, dahası

Millet için, ümmet için, mazlumlar için Mührünü Cumhura vurma vaktidir

 

Ey şanlı millet Nuh'dan berisin

Merhamet timsali, zulme gerisin

Asılın Körüklere dağlar erisin

HAZİRAN, DAĞLARI YAKMA VAKTİDİR.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.