İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Başkanı Aydın Keskin Kadıoğlu, İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk’ü ziyaret etti
İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Başkanı Aydın Keskin Kadıoğlu, İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk’ü ziyaret etti
TÜRKİYE / 20 Şubat 2018
İşte detaylar...
Bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve göç idaresi kurumsal faaliyet alanına giren konularda mahallinde inceleme yapmak üzere Hatay’a gelen İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Başkanı Aydın Keskin Kadıoğlu, İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti. Üstlendiği görevi başarıyla yürüten Daire Başkanı Aydın Keskin Kadıoğlu’na, kaymakamlık ziyaretinde Göç İdaresi Hatay İl Müdürü Mustafa Cengiz Bilen ile Göç İdaresi İl Müdürlüğü görevlileri de eşlik etti.
 
Suriyeli mültecilerin genel durumu hakkında istişare de bulunulan ziyaretlerde, Kaymakam Soytürk gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Kadıoğlu’na gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, İskenderun hakkında da bilgiler verdi.
 
İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Başkanı Aydın Keskin Kadıoğlu da  Kaymakam Soytürk’e misafirperverliği ve nazik sohbetinden dolayı teşekkür etti.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.