Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: Orhangazi’de kurumlar arasındaki diyaloğun en iyi olduğu dönemi yaşıyoruz
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: Orhangazi’de kurumlar arasındaki diyaloğun en iyi olduğu dönemi yaşıyoruz
TÜRKİYE / 6 Aralık 2017
Orhangazi Kent Konseyi olağan genel kurul toplantısı yapıldı.
Orhangazi Kent Konseyi’nin Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Kent Konseyi Başkanlığını da yapan Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, Orhangazi İlçe Müftüsü Yusuf Tuna, Orhangazi Kent Konseyi yürütme kurulu üyeleri, Orhangazi Kent Konseyi çalışma gruplarının temsilcileri ile birlikte bazı STK temsilcilerinin katıldığı Orhangazi Kent Konseyi Genel Kurul toplantısının Divan Başkanlığını Serhat Gültekin yaptı. Orhangazi Belediyesi tarafından tahsisi yapılan yeni Orhangazi Kent Konseyi binasında yapılan Genel Kurul toplantısında Faaliyet raporu okunarak onaydan geçti.
ORHANGAZİ BELEDİYE BAŞKANI NEŞET ÇAĞLAYAN: DAHA FAZLA KATKI SUNMASINI BEKLİYORUZ
 
Orhangazi Kent Konseyi Genel Kurulu’nun son bölümünde söz alan Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, "Orhangazi Kent Konseyi bugüne kadar Orhangazi Belediyemiz ile istişare halinde çalışmalarını sürdürüyor" dedi.
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Kent Konseyi Yürütme kurulunda görüşülen bir çok konunun belediyeye sunularak çözümler arandığnı da belirterek, "bizler talimat verilmesi gerekenleri talimatlandırıp yürürlüğe sunuyoruz. Orhangazi Kent Konseyi yürütme kurulu ve diğer organları ile bizlere tavsiyeleri, ve uyarıları ile bizlere destek oluyorlar" dedi.
KURUMLAR ARASI UYUM ÇOK İYİ
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’de kurumlar ve STK’lar arasında son derece iyi bir uyum olduğuna da vurgu yaparak, Orhangazi Kent Konseyimiz için yeni tahsisini yaptığımız bu mekan çalışmalarını çok daha sağlıklı yürütebilecekleri bir mekan oldu. Bizler de İlçemizdeki tüm kurumlarla uyum içinde çalışmalar yürütüyoruz. Yerel idare olarak Kaymakamımızın öncülüğünde 2 haftada bir gerçekleştirdiğimiz toplantılarda sorunlara ve taleplere daha hızlı cevap verebiliyor, aksaklık yada sorunları daha hızlı giderebiliyoruz dedi.
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Orhangazi’de kurumlar arasındaki diyaloğun en iyi olduğu dönemin de yaşandığını belirterek, "bürokratlarımız, STK’larımız, siyasilerimiz ve bizler her zaman bu uyumun içinde yer aldık bundan sonra da yer almaya devam edeceğiz" diye konuştu.
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Kent Konseyi’nin de ilçedeki bu sürece daha fazla katkı sunacağına inanıyorum diyerek konuşmasını tamamladı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.