Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in oğlu Eyüp Sekmen'in düğününe devletin zirvesi katıldı
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in oğlu Eyüp Sekmen'in düğününe devletin zirvesi katıldı
TÜRKİYE / 27 Kasım 2017
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan dört çocuk çağrısı.
Yüksel ve Nalan Aşıkkutlu’nun kızı Sultan Aşıkkutlu ile Erzurum Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in oğlu Eyüp Sekmen, İstanbul’da hayatlarını birleştirdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Av.Mevlüt Uysal’ın kıydığı nikahta çiftin şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Prof.Dr.Recep Akdağ, Albayrak Grubu Yön.Kur.Bşk. Ahmet Albayrak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ve AK Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala yaptı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan’ın yanı sıra nikah törenine AK Parti İstanbul Milletvekilleri, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Belediye Başkanları, AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci'nin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in oğlu Eyüp Sekmen, Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak’ın baldızı Nalan Aşıkkutlu ve Yüksel Aşıkkutlu’nun kızı Sultan Aşıkkutlu, Pendik’de düzenlenen nikah töreniyle dünya evine girdi.
ERDOĞAN’DAN 4 ÇOCUK ÇAĞRISI
 
The Green Park Pendik Hotel’de düzenlenen törende çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Mevlüt Uysal kıydı. Çiftin nikah şahitleri ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Prof.Dr.Recep Akdağ, Albayrak Grubu Yön.Kur.Bşk. Ahmet Albayrak, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ve İçişleri eski Bakanı Efkan Ala oldu.
Nikah töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Aynı yastıkta bir ömür geçirmelerini temenni ediyorum. En kötü günleri bugünkü gibi olsun. Evlilik uzun bir yolculuk. İyi günler olduğu kadar kötü günler de var. Mutluluklar paylaşıldıkça çoğalır. Kötü günlerde sabrettikçe aşılır. Benim çiftimize tek bir tavsiyem var. Bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur dengi olur, dört olur bereket olur, gerisi Allah kerim. Güçlü milletler güçlü ailelerden oluşur. Burada iki tane kıymetli evladımız var. Dolayısıyla güçlü bir ailenin temelini hayırlısıyla attık” dedi. Erdoğan, çiftin evlilik cüzdanını Sultan Aşıkkutlu’ya verdi. Emine Erdoğan da genç çifti kutlayarak Sultan Aşıkkutlu’ya bir bilezik taktı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.