pasakoskureklam
pasakosksag
Sır Reklam
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon İl Başkanlığı‘nda vatandaşlara hitap etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon İl Başkanlığı‘nda vatandaşlara hitap etti
TÜRKİYE / 9 Ağustos 2017
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nın ardından geldiği il başkanlığında İl Başkanı Haydar Revi ve diğer partililer tarafından karşılandı.
Basına kapalı gerçekleşen ve yaklaşık yarım saat süren ziyaretin ardından il başkanlığı binasının balkonundan kendisini bekleyen vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 
SİZİN BU AŞKINIZI KARŞILIKSIZ BIRAKMAK MÜMKÜN DEĞİL
 
Vatandaşların bir anda AK Parti'nin İl Başkanlığının önünü doldurduğunu dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Siz ne güzel insanlarsınız. Sizin bu aşkınızı karşılıksız bırakmak mümkün değil. Onun için biz bu yolları beraber yürüyeceğiz, 15  sene beraber yürüdük inşallah bundan sonra da beraber yürümeye var mıyız? 2019'a hazır mıyız? 23'e hazır mıyız?" diye konuştu.
 
Vatandaşların tüm sorularına "evet" yanıtını vermesinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Allah gayretinizi daim kılsın. Yapacağımız çok işler var, iyi gidiyoruz, daha iyi olacak. Batı ne derse desin, ülkemdeki batının uşakları ne derse desin bizim için millet ne der o önemli. İşte millet, diğerleri de illet. Dualarınıza muhtacız, dualarınızdan bizleri eksik etmeyin." ifadelerini kullandı.
 
Eğitim, sağlık, adalet, emniyet, ulaşım ve enerji gibi alanlarda her geçen gün performansın yükseldiğine işaret eden Erdoğan, "Kim ne derse desin her geçen gün daha ileri gidiyoruz." dedi.
 
"Rabia" işareti yaparak vatandaşlara, "Bu manifestoyu unutmuyoruz değil mi?" diyen Cumhurbaşkanı  Erdoğan, vatandaşlardan manifestoyu söylemelerini istedi.
 
BİZİ KİMSE BÖLEMEYECEK
 
Vatandaşların "tek devlet" ve "tek bayrak" şeklinde söylemeye başlaması üzerine Erdoğan, "Sırasını kaybetmeyeceğiz, tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Bunu birileri bilmeyebilir Kılıçdaroğlu gibi ama ona da şimdi bu akşam öğrenme görevi verdik, öğrenecek, bu manifestoyu öğrenecek. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet, bizi kimse bölemeyecek. Ama ben sizden bir şey rica ediyorum bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız. Hep birlikte Türkiye olacağız. Bizde ayırt etmek yok çünkü biz yaratılanı Yaradan'dan ötürü sevdik." şeklinde konuştu.
 
Vatandaşlara "Bizi unutmayın, ben sizi unutmuyorum." şeklinde seslenen Erdoğan, yeni hizmet binasının hayırlı olmasını diledi.
 
İl başkanlığı ziyaretinde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, milletvekilleri ile belediye başkanları da hazır bulundu.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.